Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > DSLR ve Aynasız Kameralar İçin 3 Eksenli FeiyuTech SCORP Gimballer
DSLR ve Aynasız Kameralar İçin 3 Eksenli FeiyuTech SCORP Gimballer
22.12.2021 17:33

Görüntü sabitleme teknolojisinin öncülerinden FeiyuTech, yeni üst düzey SCORP ve SCORP Pro serisi DSLR ve aynasız kamera gimbal sabitleyicilerini piyasaya sürdü. 3 eksenli el gimballeri, profesyonel video ve sinema kameramanları, vlogger'lar, içerik yaratıcılar ve sosyal medya içerik paylaşımcıları için tasarlandı. Pürüzsüz, güçlü profesyonel video oluşturma için en iyi gimballer olan SCORP serisi, hafızalı beş yönlü düşük ağırlık merkezi ile süper sarsıntı önleyici, çıkarılabilir bir süspansiyon koluyla üstün esneklik, takipli otomatik odaklama için elektronik odak motoru, bir uzaktan kumanda, 4,8 kilograma kadar yük kapasitesi, hızlı ayarlama için bir "Magic Wheel" tekerleğiyle tek dokunuşlu OLED dokunmatik ekran gibi güçlü profesyonel özelliklere sahip

Çok çeşitli DSLR ve aynasız kameralar desteği

 SCORP serisi, 3/8 inç dişli delik (adaptör ile 1/4 inç olarak çalışır), ARCA serbest bırakma sistemi ile uyumlu hızlı ayırma plakası, uzatma direkleriyle uzatma, tripodlar ve kayar raylar,  boyunca uzanabilme özelliğine sahip entegre modüler kalıplanmış bir tasarıma sahiptir. , SCORP uygulaması ve tripod gerektirmeyen katlanır bir Aileron destek plakası içeren, bütünleşik bir modüler kalıplı tasarıma sahip. Sony, Canon, Panasonic, Nikon ve Fujifilm'den DSLR ve aynasız kameralar dahil olmak üzere çok çeşitli kameraları destekler.

 Sosyal medya modlu SCORP gimbal

 SCORP gimbal, vlogger'lar, içerik oluşturucular ve sosyal medya paylaşımcıları için sorunsuz video oluşturma için tasarlandı. 1.2 ila 2.5 kg yük kapasitesi ile daha hafif bir tasarıma sahip olan SCORP, tek dokunuşlu OLED dokunmatik ekrana sahip, bu nedenle paylaşımcılar popüler sosyal medya modlarına anında erişebilir: VLOG selfie, TikTok portre çekimi, uzun pozlamalı hızlandırılmış çekim ve daha fazlası. Etkileşimli tasarımıyla, çoğu moda 1,3 inç ekran ve hızlı hareket eden "Magic Wheel" aracılığıyla SCORP uygulamasını kullanmaya gerek kalmadan erişilebildiğinden, kullanmaya hızlı bir şekilde başlamak kolay. ARCA hızlı serbest bırakma sistemiyle uyumlu hızlı ayırma plakası ve isteğe bağlı kamera destek tabanı ile kamera kurulumunu değiştirmek de hızlı. Pil ömrü 13 saat olup, USB-C hızlı şarj bağlantı noktası ve çift USB bağlantı noktası ile 1½ saatte hızlı şarj edilebilir.

Üstün Esneklik ve Güç için SCORP Pro

 SCORP Pro, profesyonel görüntü yönetmenleri ve kameramanlar için üretildi. Profesyonel video kamera gimbal, tutma kolunun altında çıkarılabilir bir dokunmatik ekran, ARCA alt bağlantı noktası, üç noktalı odak bellekli elektronik otomatik odak motoru ve bir çift tutma yeri ile donatıldı. SCORP Pro'nun çıkarılabilir kolu, bedensel modun destekleyen bir uzaktan kumanda olarak çalışır ve entegre asma kolu, çok çeşitli farklı çekim sahnelerinde kullanım için farklı açılara değiştirilebilir. Gimbalın dahili dikey montaj plakası, kameranın ekstra aksesuarlar olmadan dikey modda gimbal üzerine kurulmasına olanak tanır ve gimbalin altındaki ARCA hızlı serbest bırakma taban plakası, kamerayı yeniden monte etmeden gimbali popüler hızlı ayırmama sistemlerine hızlı bir şekilde monte eder. Gimbalın 4,8 kg yüksek yük kapasitesi, daha geniş bir profesyonel kamera ve lens yelpazesinin kullanılmasına olanak tanır.