Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Rotolight NEO 3 Kamera Üzeri LED Işık
Rotolight NEO 3 Kamera Üzeri LED Işık
22.02.2022 12:01

Cep boyutunda ama güçlü olan NEO 3, şimdiye kadar yapılmış en parlak kamera üzeri LED ışığı. Her yere götürebileceğiniz kompakt bir biçime, rakipsiz güç ve endüstride bir ilk olan yenilikleri sığdırıyor. NEO 3, sınırsız yaratıcı olasılıklar için kesintisiz ışığın her gördüğünü çekebilme avantajıyla, High Speed Sync RGBWW flaşı bir araya getiriyor. İlk kez 16,7 milyon renk, 2500 dijital filtre ve sıfır gecikmeli flaş,  hiçbir kareyi kaçırmamanızı sağlar. Sezgisel, tam renkli dokunmatik ekran sayesinde önemli özelliklere zahmetsizce erişilir ve en sevilen ayarlar anında geri çağrılabilir. Yüksek performanslı, şarj edilebilir bir lityum pile sahip NEO 3, her zaman güvenilebilecek, yaratıcı bir araç. 

Cep boyutunda ama güçlü

Şimdiye kadar yapılmış en parlak kamera ışığı 

Güçlü ancak yumuşak kesintisiz ışık ve önceki kuşağa göre 3 durağa kadar daha fazla flaş gücü ile NEO 3, şimdiye kadar yapılmış en parlak LED kamera ışığı. Küçük ama güçlü NEO 3 ile her ortamı aydınlatma gücü elinizde.

Yüksek hızlı RGB flaş 

Kaçırmak istemediğiniz anlar için 

NEO 3, daha fazla güç veya hareketi dondurmak için kesintisiz ışığın her gördüğünü çekebilme avantajıyla High Speed Sync RGB flaşı bir araya getirdi. Sınırsız yaratıcı olanaklar için ilk kez 16.7 milyon renk veya 2.500 dijital filtreden herhangi birinde flaş kullanılabilir. Sıfır yenileme (recycle) süresi ile NEO 3, size ayak uyduran, küçük ama güçlü bir flaş.

Parmaklarınızın ucunda bir renk dünyası 

16,7 milyon renk

Son teknolojili RGBWW çiplerine sahip NEO 3, yaratıcılığı geliştirmek için sonsuz olanaklar sunar. LEE ve Rosco’dan en sevilen 2.500 filtreyi içeren sonsuz bir renk paletinden seçim yapılabilir. Daha önce hiç bu kadar kompakt bir ışık, bu kadar zengin renklere sahip olmamıştı.

Benzersiz renk sunumu 

Çarpıcı portreler için 

Rotolight’ın ödüllü renk sistemiyle ihtiyaç duyulan her türlü çekim yapılabilir. Olağanüstü renk üretimi ve 99 TLCI ile kurgu süresi kısaltılabilir ve harika sonuçlar için güzel cilt tonları elde edilebilir. Mükemmel portreler için Rotolight’ın özel ışık efektiyle gölgeler ortadan kaldırılır ve konunun gözüne ışıltı katılır. 

Anında çalışan işlevler 

Yerel iOS ve Android kontrolü 

Tamamen yeni Rotolight uygulamasıyla kontrol her zaman kameramanda. Renk, güç, flaş ayarları ve çok daha fazlasını düzenlemek için aydınlatma modları arasında kolayca geçiş yapılıyor. Aynı anda 20 adede kadar ışıkla özel gruplar ve projeler oluşturulabiliyor; hem de avuç içinden.

Sezgisel, hızlı, duyarlı

Telaşsız işlevsellik 

Rotolight’ın endüstride bir ilk olan sezgisel, tam renkli dokunmatik ekranı ile menüler arasında kolaylıkla gezinin. Temel özelliklere zahmetsizce erişin ve favori ayarlarınızı hızla geri çağırın. İş akışınızda devrim yaratın ve yaratıcılığın bekleyemediği zamanlar için sette zamandan tasarruf edin. 

Son teknolojili özel efektler 

En yaratıcı donatım

Rotolight’ın ödüllü CineSFX efekt paketine (Fire, Lightning, TV, Gunshot, Paparazzi ve çok daha fazlası) sahip olan NEO3, sahneye bir anda drama katar. Sette geçirilen süreyi azaltmak için favori ayarlarınızı özelleştirin, kaydedin ve anında geri çağırın.

Güvenilir güç 

Sınıfının en iyisi pil performansı 

Böyle pil performansıyla asla karanlıkta kalmazsınız. Özel yapım, yüksek performanslı, şarj edilebilir lityum pil ile NEO 3, her zaman güvenebileceğiniz, yaratıcı bir araç. 

Speedring ve Bowens S montaj adaptörleri 

Bütçeyi aşmayan yumuşak ışık 

Rotolight NEO ve AEOS serisi için yeni Rotolight Bowens S yuva ve Universal Speedring adaptörleri ile sonsuz bir Bowens montaj yuvası değiştirici paketinden yararlanın, her zamankinden daha kolayca harika yumuşak ışık edinin.


Ürün NEO 3 Kamera Üzeri LED Işık
Marka Rotolight
Firma Radikal Elektronik
Telefon 0212 259 79 71
Web www.radikaltr.com