Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > TSL MPA1 Ses Takip Serisine IP Uzmanlığını Getiriyor
TSL MPA1 Ses Takip Serisine IP Uzmanlığını Getiriyor
25.03.2022 11:51

TSL Products’ın başlangıç seviyesindeki MPA1 ses monitörleri serisine en son eklenen yeni MPA1-SOLO-IP, IP’ye geçişi sorunsuz hale getirmeye yardımcı olarak uygun bir maliyetle en zorlu ortamlarda bile gönül rahatlığı ve kullanım kolaylığı sağlar. MPA1-SOLO-IP, TSL’nin en çok satan MPA1-SOLO-SDI ürünü ile aynı özellikleri sunar, operatörlerin 16 ses kanalını hızlı bir şekilde izlemesine olanak tanıyan ‘duymak için kaydır’ işlevleri ve video kaynaklarını görüntüleme yeteneği ile birlikte, ödün vermeden geleceğe dönük güven için yedekli SDI ve IP ağlarında ses izleme avantajı sunar.

Prodüksiyonlar daha karmaşık hale geldikçe ve IP’ye geçiş, yeni kurulan yapıların ötesine genişledikçe, tesisler genellikle birden çok sinyal ve altyapı üzerinde ses izleme gerektirir. TSL’nin dünyaca ünlü IP uzmanlığından yararlanan yeni MPA1-SOLO-IP, uygun maliyetli yedekli ST-2022-6 ve ST-2110 ses ve görüntü izleme amaçlı IP bağlantısı için 2 Embrionix SFP modülünü barındırabilir. MPA1-SOLO-SDI’ın tasarım yaklaşımını devam ettiren TSL’nin MPA1-SOLO-IP’si, küçük ve hafif bir kurulum için 100 mm derinliği korurken, SFP+ port bağlantısıyla BNC veya fiber üzerinden SDI, AES ve analog ses kaynağı dinlemeyi de destekler ve bu özellik tüm MPA1 ses monitörlerinde bulunur. 

Raf montajlı IP tabanlı bir ses monitörü olarak piyasadaki en küçük yapıya sahip MPA1 serisi, hızlı ses kalite kontrolü (QC) gereken en dar ve alanı sınırlı ortamların taleplerini bile karşılamak üzere tasarlandı. TSL’nin MPA1 birimleri, ses mikseri çıkışlarını ve sinyallerin teknik takibi ve ses mikser çıkışlarının dinlenmesi için stüdyo kontrol odalarında ve OB kamyonları ile uçuş paketlerinin içerisinde yaygın olarak kullanılır.

TSL Products ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 576 94 85 numaralı telefondan Avsistek’i arayabilirsiniz.