Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Litepanels‘in Yeni Ürünü “Gemini 2x1 Hard”
Litepanels‘in Yeni Ürünü “Gemini 2x1 Hard”
21.06.2022 15:27

En Parlak & En Hafif

Litepanels‘in sektörde büyük başarı kazanmış Gemini serisi, yeni modellerle ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Seriye en son katılan Litepanels‘in yeni modeli “Gemini 2x1 Hard”, 23.000 lükse kadar yüksek kaliteli sinematik aydınlatma sunabilen yapısı ve 11,5 kg. ağırlığı ile serinin en hafif kasası olarak, tüm 2x1 panellere göre kullanıcılarına benzersiz bir kullanım deneyimi sunmayı vadediyor. Gemini 2x1 Hard, 20°’lik güçlü, doğru ve sert beyaz ışık huzmesi yanında, kusursuz bir şekilde 100°’lik ışık huzmesi avantajını da aynı gövde üzerinde sunabiliyor. Bir düğmeye dokunarak devreye girebilen eksiksiz RGBWW çıkışı ve özel efektleriyle desteklenmiş bu yeni model, kullanıcıların yaratıcılık dünyasına renk katıyor. Gemini 2x1 Hard’ın, ikili veya dörtlü montaj seçeneklerini rahatlıkla kullanabilmek için uygun montaj armatürleriyle donatılmış yapısı, yoğun ışık hacminin istendiği çekimlerde dört katına kadar çıkan ışık gücüyle harika bir prodüksiyon ışığı olarak kullanılabiliyor.

Kusursuz Sonuç

500W’lık bir panelden 10 ft/3m’de 23.000 lüks ışık gücüyle, çekimlerde yeni seçenekler dünyası yaratmaya aday olan Gemini 2x1 Hard, kaynaktan ödün vermeden kontrol edilebilen yapısı ile, istenilen en doğru sonuca ulaşabilme imkanını sunuyor. Gemini 2x1, kutuya dahil olan difüzörleri ile, 20°’lik bir ışından, yoğun yumuşak, etrafı saran ışığa geçiş yaparak birçok farklı uygulama için fırsatlar yaratabiliyor.

Mükemmel Doğruluk

Herhangi bir kare hızında, deklanşör açısında veya %100-0.1’lik herhangi bir yoğunlukta renk kayması veya titreme olmadan, sahnedeki renkleri ve ten tonlarını mükemmel şekilde oluşturan doğal ve kusursuz ışıkla aydınlatabiliyor.

Olağanüstü Hareket Kabiliyeti

Herhangi bir 2x1 panelden daha hafif yapısı ile kullanıcısına ekstra bir hareket ve kullanım kabiliyeti sunabiliyor. Ayrı bir balast içermeyen Gemini 2x1 Hard, yalnızca 11,5 kg ağırlığıyla sektördeki diğer rakiplerine göre hafifliği ile bir adım öne çıkıyor. Entegre DMX ve CRMX yapısı, hassas renk kontrolü sunan aydınlatma modlarıyla kontrolü hızlandırıyor. 

Tüm bu avantajları ile Gemini 2x1 Hard, hızıyla, güvenirliliğiyle ve her yerde harekete geçmeye hazır yapısıyla diğerlerinin önüne çıkıyor.

Endüstriyel Güç

Gemini 2x1 Hard, zorlu set şartlarında uygun şekilde ve yıllar boyunca güvenle kullanılabilecek, her seferinde sanki ilk kez çalışıyormuş gibi kararlı, dayanıklı, sağlam malzemeler kullanılarak endüstriyel standartlarda üretilmiş bir model olarak piyasaya sunuluyor. 

Fotometrik ve Renk Verileri

Yeşil / Macenta ince ayarıyla, sıcak 2.700K’dan, soğuk 10.000K’ya kadar tüm spektrumda son derece doğru renk sıcaklığı kontrolünü sunabiliyor.

Teknik Özellikler ve Değerler 

 • 20° ışın açısıyla 10ft/3m’de (Gün Işığı) 23.000 lüks ışık kapasitesi,
 • Anında daha yumuşak ışık için ultra hafif ve kubbeli difüzörler,  
 • 2.700-10.000K arasında genişletilmiş beyaz renk sıcaklığı aralığı,
 • Olağanüstü renk doğruluğu, CRI 95 / TLCI 97 değerleri,
 • Tam RGBWW renk gamı karıştırma özelliği,
 • CCT, HSI ve XY kontrol modları,
 • Tam artı/eksi yeşil renk düzeltmesi,
 • Herhangi bir kare hızında veya deklanşör açısında 0,1 – %100 otomatik titreşimsiz karartma,
 • Entegre DMX, RDM ve CRMX yapısı,
 • Çoklu voltaj 100-240VAC; DC Girişi 26-33 VDC çalışabilme imkanı,
 • Ekstra Hafif Yapı : Boyunduruk ve güç kaynağı dahil 11,5 kg.

Tüm Litepanels ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için, 0312 438 68 18 numaralı telefondan Türkiye Distribütörü ve Satıcısı İdeaPro’yu arayabilirsiniz.