Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Singapurlu Sanatçılar Alfred Sim ile Tay Kewei, İki Yılın Ardından İlk Canlı Konserleri İçin Shure Axient Digital ve Yeni KSM11 Mikrofon Kapsülünü Seçtiler
Singapurlu Sanatçılar Alfred Sim ile Tay Kewei, İki Yılın Ardından İlk Canlı Konserleri İçin Shure Axient Digital ve Yeni KSM11 Mikrofon Kapsülünü Seçtiler
23.07.2022 12:39

Birinci sınıf mekanları ve sanatlarıyla tanınan Singapur’daki canlı performanslar, son yıllarda salgından büyük ölçüde etkilendi. Şimdi, yerel müzik endüstrisine biraz rahatlama geldi. İki yıllık uzun  bir aradan sonra, ünlü Singapurlu sanatçılar Alfred Sim ve Tay Kewei’ye, Marina Bay Sands’deki Sands Theatre sahnesinde ikilinin hitlerinin ve yeni şarkılarının yaratıcı bir yeniden yorumu olan RE: BIRTH konserini gerçekleştirme fırsatı verildi. Ünlü çift, Shure Axient Digital Wireless ve PSM 1000 gelişmiş kulak içi kişisel ses takip sisteminin aslına sadık ses kalitesine güvenirken, yetenekleriyle kalabalığın gözlerini kamaştırdı.

Sanatçılar ayrıca performanslarını sunmak için Axient Digital el vericileri ile yeni Shure KSM11 kablosuz vokal mikrofon kapsülünü tercih ettiler. KSM11 mikrofon kapsülü, ikilinin yayın sırasında sahnede çarpıcı ve benzeri görülmemiş bir vokal netliği sunmasını sağladı.

KSM11 ile bir araya getirilen Shure Axient Digital kablosuz mikrofon sistemi, gece boyunca olağanüstü ses sağlamada önemli bir rol oynadı. Axient Digital, daha önceki analog ve dijital kablosuz çözümlerin en iyi yönlerini bir araya getirerek, sanatçıların ve prodüksiyon ekibinin, benzersiz ses şeffaflığı ve RF performansı sunan, tamamen ölçeklenebilir Dante uyumlu bir dijital kablosuz sistem oluşturmasını sağladı.

Singapur’daki yerel müzik sahnelerinin uzun süredir güçlü bir destekçisi olan Shure, şehirdeki çok sayıda prodüksiyon ve konserde yer almaya devam etti. Singapur’da canlı konserleri yöneten prodüksiyon ekipleri için en büyük sıkıntı, genellikle frekans karışması ve kesintiler. Parazit ve düşme direncinin yanı sıra gelişmiş spektrum verimliliği ile Axient Digital Wireless sistemi, yerel RF koordinatörleri için önemli bir varlık. Ayrıca, çok çeşitli uygulamalarda kullanılabilen ve canlı konserler için son derece uygun, güvenilir, kullanıcı dostu bir sistem. Her özellik stres testinden geçirildi ve her ayrıntıya, en yüksek derecede dikkat gerektiren anlar için ince ayar yapıldı.

Shure ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için 0212 274 69 10 numaralı telefondan Mavi İletişim’i arayabilirsiniz.