Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Film Dersleri, Final Draft’in Türkiye Resmi Satış Temsilcisi Oldu
Film Dersleri, Final Draft’in Türkiye Resmi Satış Temsilcisi Oldu
27.03.2019 11:31

Dünya çapında film sektörünün %98’i tarafından kullanılan “Senaryo Yazma” programı Final Draft, Filmdersleri.com aracılığıyla sizlerle. Senaryo yazımını kolay hale getiren Final Draft, görselleştirme, raporlama, etiketleme, birlikte çalışma ve yazma ortamı gibi yenilikleri sayesinde size kolay ve profesyonel bir senaryo yazma deneyimi sunmaktadır. Final Draft’la yapılan işbirliği sonucu Filmdersleri.com, Türkiye’de resmi satış yapabilen ve ayrıca 9 taksit ile ödeme avantajını sunan ilk ve tek kurum oldu.  

Film Dersleri.com, Final Draft’in  dünya çapında tanıdığı film okulları arasında yer aldığı için ayrıca senaryo atölyesi katılımcıları dilerlerse Final Draft 11 Akademik versiyonunu %50 indirim ile satın alabilme avantajına sahip olmaktadırlar.  Sektör profesyonelleri ise yine Filmdersleri.com avantajı ile Final Draft 11 Sektörel versiyonunu kredi kartı ile satın alma avantajına sahip olacaklar. Her iki versiyon için bütün kredi kartlarına 9’a kadar taksit imkanı var.

Ürünle ilgili daha fazla bilgi edinmek için www.finaldraft.com sitesini inceleyebilir, ürünün satın almasına dair ayrıntılı bilgi edinmek için 0555 742 32 32 numaralı telefondan Film Dersleri’ni arayabilirsiniz. 

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.
En Çok Okunanlar
Dergi