Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Cartoni Steering P70 Pedestal
Cartoni Steering P70 Pedestal
25.05.2019 17:12

Yayın, film ve profesyonel video endüstrilerine üstün kamera destekleri sunan İtalyan firması Cartoni’nin hafif Steering P70 pedestal çözümü yüksek performans gösteriyor ve 75 kilograma kadar kamera donanımlarını taşıyabiliyor. Uygun fiyatıyla en yüksek teknolojiyi sunan yeni Steering P70, stüdyo ve OB yapımlarına yönelik, tek aşamalı bir yönlendirme sistemi. 

Gittikçe daha fazla sayıda yayıncı performanstan ödün vermeden televizyon yayınlarına değer katmanın uygun maliyetli yollarını arıyor. Yeni Steering P70 pedestal küçük ve portatif tasarımında çok yüksek yük kapasitesi ve hassas, pürüzsüz hareketler sunuyor. 

Yönlendirme tekerleği çıkabildiği için çok portatif. Üstün sarsılmazlık ve hiç pürüzsüz, kusursuz hareketler için, yenilikçi bir sütun tasarımına sahip. Çekim sırasında kolayca hareket ettirilebiliyor ve kolay manevra için tam yana hareket edebiliyor. 

Cartoni mühendislerinin tasarladığı Steering P70 pedestalın özel bellekli poliüretan içindeki 12.5cm çift tekerleği, şeklini koruyor ve stüdyo uygulamalarında pürüzsüz, sarsıntısız yönlendirme sağlıyor.

Steering P70 pedestal OB yapımları için daha geniş 16cm çaplı tekerlekli olarak da sipariş edilebiliyor. Tüm tekerlekler tek tek kilitlenebiliyor ve hareket sırasında kabloları nazikçe uzağa iten bir kablo koruyucuya sahip. 

Hava dolgulu sütun herhangi bir kompresör veya basit bir el pompasıyla doldurulabilen nitrojen veya temiz sıkıştırılmış hava ile çalışıyor. Bir hava basıncı güvenlik valfi, aşırı basıncı engelliyor. 

Tüm Cartoni pedestallar gibi Steering P70 pedestal de beş yıl garantili. 

  • 80cm minimum yükseklik
  • 125cm maksimum yükseklik
  • 45kg paket ağırlığı
  • 45cm direksiyon çapı.

Ürün Steering P70 Pedestal
Marka Cartoni
Firma KA PRO
Telefon 0216 700 10 35
Web www.kapro.com.tr

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.
En Çok Görüntülenenler
Dergi