Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Visual Data Media Services MX1 UK Limited’ı Satın Aldı
Visual Data Media Services MX1 UK Limited’ı Satın Aldı
22.11.2019 19:10

Küresel ölçekte içerik sahiplerine ve dağıtıcılarına dijital tedarik zinciri hizmetleri veren Visual Data Media Services, önde gelen yayıncılara ve içerik sahiplerine mükemmel içerik hazırlama hizmetleriyle bilinen Londra’daki MX1 UK Limited şirketini satın aldı.

North Acton’daki MX1 UK Limited, dünya öncüsü uydu işletmecisi ve denetimli hizmet sağlayıcı SES’in bir parçası olarak içerik hazırlama hizmetleri veriyor. Önemli stüdyolar, televizyon ve film dağıtıcıları, yayıncılar ve internet akış platformlarından oluşan güçlü müşteri tabanı, Visual Data Media Services’ın Avrupa ve Kuzey Amerika’daki mevcut müşteri tabanını tamamlıyor. Bu satışla SES asıl işi olan hibrid içerik dağıtımı, uçtan uca içerik yönetimi ve içerikleri paraya çevirme hizmetleri üzerinde yoğunlaşmaya devam ediyor. SES Birleşik Krallık piyasasında ve dünya çapında ana hizmet işlerini geliştirme hedefini sürdürüyor.

Visual Data Media Services teknoloji ve sistemlerde en iyiyi sunma hedefine paralel olarak North Acton’daki 1000 metre karelik tesiste 4K, HDR ve IMF master teknolojilerine önemli yatırım yapmayı planlıyor.

MX1 UK Limited’ın mevcut müşterileriyle yapmış olduğu anlaşmaların hiçbiri bu satıştan etkilenmeden devam edecek. 1 Kasım’da sonuçlandırılan satışın değeri açıklanmadı.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.