Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > MuxLab AV over IP Extender IP Uzatma Çözümü
MuxLab AV over IP Extender IP Uzatma Çözümü
26.03.2018 11:49

MuxLab AV over IP 4K/60 Uncompressed Extender Fiber, mevcut beğenilen ürüne yenilikler katıyor. MuxLab’ın diğer IP tabanlı uzatma aygıtları gibi bu çözüm de bir veya birçok kaynaktan bir veya daha fazla ekranda 4K/60 görüntü sunuyor. Bu yeni model, sahada mükemmellik sağlayan bazı geliştirilmiş özellikler taşıyor.

Çözüm, kaynakları bir 10Gig Ethernet Switch yoluyla ekranlara bağlayarak, sanal matris anahtarı ve bölücü yapılandırmalarının kurulmaları için ölçeklendirilebilir bir yol sunuyor. Yeterli ağ bant genişliği olduğu sürece, kullanıcının belirlediği her boyutta dev görüntü duvarları yaratılabiliyor. 

Geniş uyumluluk için hem HDMI hem de DisplayPort girişlerini destekliyor. Sistemlerin vericileri ve alıcıları OM4 çok modlu fiber kablo ile Switch’e bağlanıp, 400 metreye kadar mesafelere etkin iletim yapılabildiği için, cihazlar kurulumdan uzağa konup erişilebiliyor.

Hem HDMI hem de DisplayPort kullanılırken 4K/60’a kadar çözünürlükler destekleniyor. Sıkıştırma yapılmadığında 4K/60 (4:2:2) çözünürlükte sıfır gecikmeli görüntü sağlanıyor. Az gecikme ve gözle görülemeyecek kadar az gecikmeli görüntüler, 4K/60 (4:4:4) olarak iletiliyor. 

Verici tarafında iki kanallı ses ekleyip alıcıda çıkartabilen bazı analog ses alternatifleri var. Hem vericide hem de alıcıda, ağ aygıtlarına bağlantı için bir 1G Ethernet Switch portu var. RS232 ve IR, uzaktan kumanda seçenekleri sunuyor. Bir duvara montaj destek kiti veriliyor.

MuxLab AV over IP Extender’lara 4K/60 özelliği getiren bu yeni Extender, güçlü bir yaklaşımla endüstride daha iyi uygulamalar için ince ayarlar sağlıyor. MuxLab güçlü IP uzmanlığını ilerletmeye devam edecek ve sistem bütünleştiricilerine daha iyi hizmet verebilmek için ürünlerini genişletecek.

MuxLab ProDigital Network Controller (model 500811) ile birlikte kullanıldığında tüm AV over IP sisteminin uzaktan yapılandırılması ve denetlenmesi büyük ölçüde kolaylaşıyor. Yeni MuxControl uygulaması ile akıllı telefonlar ve tabletlerden erişim geliştirildi. Sistem geleneksel üçüncü firma denetim uygulamaları ile de uyumlu.


Ürün AV over IP Extender IP Uzatma Çözümü
Marka MuxLab
Firma ProSistem
Telefon 444 1 169
Web www.prosistem.com.tr

En Çok Görüntülenenler
Dergi