Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > MA Lighting grandMA3 Işık Konsolu
MA Lighting grandMA3 Işık Konsolu
26.03.2018 12:29

Önceki grandMA konsolların devamı olarak tasarlanan grandMA3, zarif sistem mimarisinde yeni ışık, özellik ve efekt yönetme işlevleri sunuyor. Fiziksel tasarım ayrıntıları, bugün ve yarın mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini sunmak üzerinde yoğunlaşıyor.

Dev ekran

grandMA3 büyük boy ve hafif modellerinde dev bir çoklu dokunmatik ekran yüzeyi var. Tüm kodlayıcı ve oynatma bilgilerine doğrudan letterbox ekranlardan erişilerek, geniş ekranların kullanıcı ihtiyaçlarına göre yapılandırılabilmelerine imkan sağlanıyor.

Sınırsız çalışma

grandMA3, geniş alan ağlarına (Wide Area Network) erişim yeteneğiyle yerel alan ağlarının (Local Area Network) sınırlamalarını aşıyor. Yazılım güncellemeleri, teknik destek, çevrim içi yardım ve yazılım indirmeler, WAN çatısı altında desteklenen özellikler. Gelişmiş MA-Net3 protokolü kullanılarak grandMA3 sistemleri 250.000 adede kadar değişkenin çıktısını yapabiliyor. 

Sağlam ve uzun ömürlü

grandMA3 modellerindeki gelişmiş termal tasarımın ısıyı aktardığı serinletme koridoru, kritik bileşenleri zararlı tozdan yalıtarak fan gürültüsünü fısıltı kadar tutuyor. Hafif kasası uzun ömür ve kolay taşıma gözetilerek tasarlandı. 

Çift kodlayıcı

grandMA3 konsollardaki çift kodlayıcılar, kullanıcılara daha fazla özellik ve işlevi sezgisel denetleme imkanı veriyor. Kodlayıcıların özelliklerinin eşleştirilmesi, kullanımda kolaylık ve daha hızlı programlama sağlıyor.

Zengin playback yetenekleri

Tüm grandMA3 konsol serisinde uzun ömürlü motorlu playbak fader’lar var. Fader’lerde renk değiştiren bir ışık borusu yer alıyor. Playback işlevlerinin tamamen esnek atanabilmeleri, daha önceki grandMA serisi konsollara göre %30 daha fazla playback sağlıyor. 

Geleceğe giden yol

En yoğun talepleri olan kullanıcıların gereksinimlerini bile tatmin etmek amacıyla grandMA3 için yeni butonlar geliştirildi. Neredeyse ses çıkarmayan butonlar az hareket etmeleri ve pozitif aktivasyon noktaları, hızlı ve doğru çalışma sağlıyor. 

Geliştirilmiş iş akışı

grandMA3 ergonomik ve eksiksiz özellikli bir kullanıcı arayüzüne sahip. Kullanıcılar çalışma alanlarını karmaşıklaştırmadan, iş akışlarını sevdikleri özelliklerle kişiselleştirebiliyorlar. Ekran görüntüleri ve playback düzeni için standart yapılandırmalar eksiksiz olsa da kişisel olarak düzenlenip üst düzey esneklik elde edilebiliyor.

Gelişmiş sinyal işleme

grandMA3 kontrol sisteminin merkezindeki yeni güçlü işlemci, yüksek performanslı Intel teknolojisine sahip. Donanımın kapasitesi ve gücü şu anki gereksinimlerin çok üzerinde olduğu için, gelecekteki gelişmelere yer bırakıyor. 

Bütünleştirme

grandMA3 yazılımı aydınlatma denetimi yeteneklerinin yanı sıra ön programlama için bütünleşik bir 3D görselleştirici ve temel medya içeriğini doğrudan konsolun içerisinden değiştirme ve oynatma yeteneği de sunuyor. Ses ve görüntü içerikleri için tasarlanan grandMA3 yazılımı, tüm platform üzerinde kesintisiz etkileşim sağlıyor. 

Bağlantı

Tüm konsol modellerinde Midi, LTC, Audio in, Audio out, yerel Trigger girişleri ve çoklu Ethernet bağlantıları var. 

Geliştirilen efektler

Dinamik efektler artık sadece iki adımlı değişen parametrelerle kısıtlı değil. grandMA3 yazılımıyla bir cue veya ön ayarın içerisine çok adımlı efekt dizileri konabiliyor. 

grandMA3 onPC

Windows 10 ve macOS için grandMA3 yazılımının onPC sürümleri mevcut. grandMA3 onPC Windows sürümü grandMA3 onPC komut kanadı ve grandMA3 onPC XPort Node’lar ile bağımsız sistemler olarak kullanılabiliyor. grandMA3 macOS sürümü sadece bir programlama aracı, yedek veya tasarımcı ekranı olarak kullanılabiliyor.

grandMA2 uyumluluğu

grandMA3 kontrol konsolları, grandMA2 konsollarda yaratılan programlarla uyumlu. Özellikler izin verdiği sürece mevcut programlar grandMA2 3.4 yazılımından dışa aktarılıp tüm grandMA3 konsol modellerinde kullanılabiliyor. Büyük boy grandMA3 konsol modellerindeki eksiksiz Mode2, grandMA2 yazılım sürümü 3.4 ve üzerini çalıştırıyor. 


Ürün grandMA3 Işık Konsolu
Marka MA Lighting
Firma SF
Telefon 0212 227 68 00
Web www.sf.com.tr