Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Anton/Bauer Dionic XT V-Mount ve Gold Mount Batarya
Anton/Bauer Dionic XT V-Mount ve Gold Mount Batarya
19.03.2020 10:29

Dionic XT ile en önemli cihazlar sürekli bir yüksek performansla çalıştırılabiliyor. Küçük boyutlu güvenilir bataryalar, seyahatte az yer kaplıyor. 

Uzun ömür

Dionic XT çeşitli ortamlarda güçlü performans veriyor. Daha fazla sayıda yeniden şarj edilebilecek yapıda üretilmesi, birçok bataryaya göre daha uzun kullanım ömrü sağlıyor. Uygun maliyet ve en düşük bakım gereksinimi sunuyor.

Yenilikçi

Anton/Bauer’in ödüllü mobil enerji teknolojisine sahip Dionic XT, uzun ömrü süresinde aynı performansı veriyor. Akıllı dahili pil yönetim sistemi, cihazların verimli bir şekilde yönetilmesine imkan veriyor.

Çok yönlü çözümler

V-Mount ve Gold Mount Dionic XT bataryalar, uzak çalışmalar için hava yoluyla taşınabilir belgesine sahip. Birçok markanın şarj aygıtlarıyla karşılıklı uyumlu olan bataryalar, portatif LED ışıklar gibi aksesuarları çalıştırmak için ideal.

Esnek montaj seçenekleri

Dionic XT bataryaların V-Mount ve Gold Mount yuvalı olarak satılmaları, çekimlere enerji sağlamakta bir dizi seçenek sunuyor.

Özel tasarım

Dionic XT bataryalardaki kullanışlı USB ve T-Tap güç çıkışları, özel ihtiyaçlara göre mükemmel kamera ve aksesuar enerji sistemi tasarlamaya imkan veriyor. P-Tap, portatif LED ışıklar, monitörler, kablosuz alıcılar ve diğer 14V aksesuarlar çalıştırmak için ideal. Sette akıllı telefonları ve tabletleri çalıştırmak için de USB portu kullanılabiliyor.

Kullanım bilgileri

Dionic XT bataryaların arka ışıklı ekranı cihazın kalan çalışma süresini saat ve dakika olarak gösteriyor. Yüzde olarak pil kapasitesi ve diğer gerçek zamanlı tanı bilgileri veriliyor.

Karşılıklı uyumluluk

Dionic XT bataryaların birçok marka şarj aygıtlarıyla karşılıklı çalışma uyumluluğu, araç listesi oluştururken esneklik sunuyor. 

Dayanıklılık

Dionic XT bataryalar, koruyucu kasklarda kullanılan ultra yüksek güçlü ABS plastik ve darbeleri yumuşatmak için lastik koruma kullanılarak üretildi. 

Yüksek performans

Dionic XT pillerde kullanılan üstün hücreler ile Anton/Bauer’in gelişmiş şarj teknolojisi, diğer pil sistemlerine göre kullanım ömrünü uzatıyor. XT’nin verdiği sürekli 12A akım (175 Watt), önceki kuşak ürünlerden %10 daha fazla çalışma süresi ve %20 daha yüksek akım sunuyor.


Ürün Dionic XT V-Mount ve Gold Mount Batarya
Marka Anton/Bauer
Firma Linka
Telefon 0212 358 45 20
Web www.linkgroup.com.tr