Reklamı Kapat
Anasayfa > Fuarlar > Avmeda Çözümleri İhtiyaçlara Göre Sürekli Yenileniyor
Avmeda Çözümleri İhtiyaçlara Göre Sürekli Yenileniyor
01.10.2018 15:57

Profesyonel yayın uygulamaları çözümleri geliştiren ve kullanıcılarına sunan Avmeda; çekirdek yazılım modülleri, grafik ve akış özellikli bağımsız ve sunucu istemcili çok kanallı oynatım, çok kanallı ingest çözümleri, kanal markalama ve karakter jeneratörü ve web tabanlı medya varlık yönetim sistemleri konusunda çözümler geliştiriyor.

Avmeda, video prodüksiyonu, edinimi ve teslimatı ile uğraşan profesyoneller için yazılım çözümleri ve anahtar teslimi sistemler sunuyor. Genç ve enerjik ekibi uygun maliyetle en iyi çözümü sunuyor.

Marsis Yayın Otomasyon Sistemi

Marsis Playout, Karakter Jeneratörü, Kayıt, Arşiv ve Haber modülleri içeren bir sistemdir. Ürünler tek başlarına kullanıldığı gibi tek bir sistem halinde iş akışına uygun olarak çalışabilir. Ortak veri tabanı kullanımı sayesinde Arşiv tarafında eklenen bir üst veri, Playout sisteminde görülebilir. Marsis Otomasyon sistemine, hem masaüstü hem de web sayfası üzerinden ulaşmak mümkündür. Tüm fonksiyonlar aynı şekilde çalışır. Sosyal ağlardan veri çekmek veya sosyal ağlarda içerik paylaşmak mümkündür. Marsis 4K / HD / SD çalışabilir ve tüm giriş - çıkışlar IP/NDI/SDI olabilmektedir. Haber modülü ayrıca üçüncü parti karakter jeneratörleri ile de entegre çalışabilir.

Marsis Media Asset Management Varlık Yönetimi

Grafik opsiyonuyla 4K/HD/SD/IP/NDI otomatik playout yapan medya varlık yönetim yazılımı, IP/SDI/NDI giriş ve çıkışlarda istemci-sunucu ve veritabanı sürüşlü. UDP, RTMP, HTTP, Adobe, Wowza, ezWebTV akışları destekleyen yazılım, kurumsal düzeyde sunucu ve istemci veritabanı mimarisi sunuyor. Master ve Back Up yedekli olup; RSS, Twitter, Facebook için sosyal medya veri sağlayıcısı mevcut.

Marsis CG & Channel Branding Grafik ve Logo Yazılımı

Web ve masaüstü istemcili 4K/HD/SD gerçek zamanlı grafik yazılımı, IP/SDI/NDI giriş ve çıkışlarda istemci-sunucu ve veritabanı sürüşlü. UDP, RTMP, HTTP, Adobe, Wowza, ezWebTV akışları destekleyen yazılım, video, animasyon, yazı, resim, saat, sayaç gibi çok katmanlı nesneler sunuyor. Dahili ve harici doldurma, bindirme, ön izleme penceresi; RSS, Twitter, Facebook için sosyal medya veri sağlayıcısı mevcut.

www.avmeda.com

En Çok Okunanlar
Dergi