Reklamı Kapat
Anasayfa > Fuarlar > Zero Density
Zero Density
01.10.2018 15:49

Zero Density; yayıncılık, post prodüksiyon, artırılmış gerçeklik, e-spor gibi sektörler ve canlı etkinlikler için yaratıcı ürünler geliştiren uluslararası bir teknoloji şirketidir. Gerçek zamanlı görsel efektlerle sanal prodüksiyonu geleceğe taşıyan Zero Density, tamamen Unreal Engine teknolojisini kullanan, gelişmiş gerçek zamanlı kompozisyon araçları ve özel “keying” teknolojisiyle Reality Engine ürününün yaratıcısıdır. Reality Engine, sektördeki en gerçek zamanlı foto-gerçekçi 3D sanal stüdyo ve artırılmış gerçeklik platformudur.

Kısa süre içinde uluslararası camiada oldukça bilinen bir marka haline gelen Zero Density, IBC’de çok yoğun ziyaretçi trafiği yaşadı. Bir yandan yeni ürünlerini anlatırken diğer yandan stand içindeki sanal ortamda demolarla canlı anlatımlar gerçekleştirdiler.

Reality Engine 2.6 Sanal Gerçeklik Yazılımı

Reality Engine yazılımının son sürümü Reality 2.6, Unreal Engine 4.20 platformu desteği, 4K Ultra HD desteği, portal pencere işleviyle görüntü duvarı desteği, veri bütünleşmesi için Action Control Plugin API, Full HDR birleştirme, gerçek zamanlı görsel efektler, çoklu 3D geçişler, yansıma ve gölge efektleri, çok formatlı görüntü giriş-çıkışı, API ile harici veri kaydı, GPUDirect Video I/O için NVidia Quadro desteği sunuyor.

www.zerodensity.tv

Önceki Makale
Vestel
Sonraki Makale
IBC 2018 Ürünleri
En Çok Okunanlar
Dergi