Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Neumann NDH 20 Stüdyo Kulaklığı
Neumann NDH 20 Stüdyo Kulaklığı
26.03.2019 19:45

Stüdyo mikrofonları ve üst düzey stüdyo monitörleriyle bilinen Neumann.Berlin, ürün portföyünü Neumann NDH 20 kulaklık ile genişletiyor. Kapalı arkalı stüdyo kulaklığı Neumann NDH 20, mükemmel ses yalıtımını özenle dengelenen ses imajı ve bir Neumann ürününden beklenecek üstün çözünürlükle bir araya getiriyor. Bu sayede gürültülü ortamlarda bile ses takibi, kurgu ve miks işleri için ideal.

NDH 20, diğer çoğu kapalı arkalı kulaklıklardan farklı olarak miks amaçları için de uygun. Sıra dışı düz frekans yanıtı ve doğal stereo imajı, güvenle miks yapmaya imkan veriyor ve tüm ses çalma sistemlerine uyumluluğu garantiliyor. NDH 20 ile yolculukta bile güvenilir, stüdyo kalitesinde ses dinleme ve takibi mümkün hale geliyor.

NDH 20’nin yeni tasarlanan yüksek gauss değerli neodim mıknatıslı 38mm sürücüleri, yüksek hassasiyeti ve düşük bozulmayı garantiliyor. Bu sayede NDH 20 ayrı bir kulaklık yükselteci gerektirmiyor, dizüstü bilgisayar gibi mobil aygıtlarda çok iyi ses sağlıyor. 

Tüm yapısı Neumann kalitesinde olan NDH 20’nin kafa bandı esnek çelik yaylı olup, kulaklık kapakları hafif alüminyumdan yapılmış. Geniş ve yumuşak, hafızalı köpükten kulak yastıkları, NDH 20’nin uzun süre, yorgunluğa yol açmadan keyifle kullanılmasını sağlıyor. NDH 20 kolay nakliye için katlanabiliyor.

  • Neumann’ın bilinen stüdyo mikrofonları gibi doğrusal ses dengesi
  • Gürültülü ortamlarda çalışmaya imkan veren mükemmel ses yalıtımı
  • Uzun süreli rahat kullanım
  • Kolay taşıma
  • Düz ve bobinli iki adet çıkarılabilen kablo.

Ürün NDH 20 Stüdyo Kulaklığı
Marka Neumann
Firma Metan
Telefon 0212 293 37 50
Web www.metan.com