Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Neumann Miniature Clip Mic (MCM) Mandallı Mini Enstrüman Mikrofonu
Neumann Miniature Clip Mic (MCM) Mandallı Mini Enstrüman Mikrofonu
22.09.2022 12:02

Canlı uygulamalarda yakın mikrofonlama akustik enstrümanları için gerçek Neumann ses kalitesi sunan Miniature Clip Mic, elektret prensibini Neumann ses standartlarına yükseltiyor.

  • Yapılan yatırımdan geri dönüşü on kata kadar artıran dayanıklılık
  • Yüksek sesli ve yumuşak enstrümanlar için tek bir kapsül
  • Başlıca tüm verici gövde paketleri ile çalışma

Enstrümanlara yakın mikrofon yerleştirmede yeni referans

Miniature Clip Mic MCM System, elektret kapsüllerde çıtayı yükseltiyor. Gerçek bir Neumann ürünü olarak, canlı uygulamalardaki tüm akustik enstrümanlardan yüksek kaliteli ses yakalar. Doğal ses, pratiklik, güvenilir montaj ve uzun ömürde standartları yeniden tanımlar. Sistem, çok çeşitli akustik enstrümanlar için müzik aletine özel dokuz montaj klipsi içerir. Modüler yapı, kolay bileşen değiştirmeye izin verir ve düşük bir düşük sahip olma maliyetini garanti eder.

Kapsül: 8 parça mükemmellik

Yeni bir ton dengesi seviyesi, özellikle bas ve orta aralıkta daha fazla gövde ve tizde şeffaflık: Yeni geliştirilen KK 14 kardioid kapsül, elektret mikrofon ilkelerinin eski sınırlamalarının üstesinden gelir ve çok çeşitli akustik kaynakların orijinal seslerini yakalar. Bunu başarmak için Neumann, katman tabanlı bir tasarım geliştirdi. Kapsüllerin sekiz ana bileşeninin her birisi, optimum performans için tasarlandı, bağımsız olarak üretildi ve daha sonra elle monte edildi. Sıkı kalite kontrolü de, duyulmamış bir ton tutarlılığı seviyesini garanti eder. Her kapsül tam olarak aynı sese sahiptir ve nötr Neumann tarzı ses verir, özellikle aynı anda birden fazla mikrofon çalıştırıldığı durumlarda, kurulum ve EQ ayarlaması sırasında zamandan tasarruf sağlar.

23 dBA’lık ultra düşük iç gürültü ve son derece yüksek 153 dB SPL maksimum ses seviyesi ile KK 14, hem çok düşük sesli hem de çok gürültülü enstrümanlardan mükemmel sonuçlar verir. Titanyum kasası yola dayanıklı olup, hassas parçaları yıllarca korur.

Bağlantı

MCM System, 3,5 mm jak, Lemo, 4 bacaklı mini XLR ve MicroDot konektörlü, değiştirilebilir kablo seçenekleri sunar ve adaptör gerektirmez. Mikrofon ayrıca MCM 100 üst düzey çıkış katı ve 3,5 mm jak kablosu kullanılarak kablolu bir bağlantıyla da çalışabilir.

MC 1 Clip High Strings 

Miniature Clip Mic sisteminin kapsülünü ve standını keman, viyola, mandolin veya benzeri bir enstrümanın gövdesine takmak için mandallar.

MC 2 Strings Clip Cello

Miniature Clip Mic sisteminin kapsülünü ve standını köprünün altındaki çello tellerine takmak için mandal.

MC 3 Strings Clip Double Bass

Miniature Clip Mic sisteminin kapsülünü ve standını köprünün altındaki kontrbas tellerine takmak için mandal.

MC 4 Rib Clip Double Bass 

Miniature Clip Mic sisteminin kapsülünü ve standını bir kontrbasın gövdesine takmak için mandal.

MC 5 Universal Strap Clip 

Miniature Clip Mic sisteminin kapsülünü ve standını bir obua, klarnet, flüt, kaydedici, arp veya fagot üzerine takmak için evrensel mandal.

MC 6 Universal Clamp Clip 

Miniature Clip Mic sisteminin kapsülünü ve standını bir trompet, trombon, saksafon veya başka bir üflemeli çalgının ziline, vurmalı çalgılara ve direk ayaklarına takmak için evrensel mandallar.

MC 7 Clip Drum Rims 

Miniature Clip Mic sisteminin kapsülünü ve standını vurmalı çalgılara ve davullara takmak için evrensel mandallar.

MC 8 Magnetic Piano Clip 

Miniature Clip Mic sisteminin kapsülünü ve standını bir piyanoya veya kuyruklu piyanoya takmak için manyetik tutucu.

MC 9 Clip Guitar

 Miniature Clip Mic sisteminin kapsülünü ve standını gitar, ukulele, dobro, akustik bas veya çello gövdesine takmak için mandallar.

Enstrüman setleri

Sistemin tüm bileşenleri ayrı ayrı satın alınabilir. Birçok yaygın uygulama için, çanta içinde gerekli tüm bileşenlere sahip komple setler de var.


Ürün Miniature Clip Mic (MCM)  Mandallı Mini Enstrüman Mikrofonu
Marka Neumann
Firma Metan
Telefon 0212 293 37 50
Web www.metan.com