Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Phabrix Qx IP IP, 3G-SDI, HDR Analiz ve Monitör Çözümü
Phabrix Qx IP IP, 3G-SDI, HDR Analiz ve Monitör Çözümü
18.05.2020 12:31

Gelişmiş Qx IP yapılandırması NMOS ve 2022-6 ve 3G/HD-SDI ortamlarında SMPTE 2110/ 2022-7 analizi için hibrid IP/SDI üretimi, analizi ve görüntü/ses izleme sunuyor. IP ağ trafik analizi ve baskı testi için tasarlanan çözüm, RTE (Real-Time Eye) 3G/HD-SDI fiziksel katman testi için de alınabiliyor. Qx IP geniş kapsamlı bir HDR/WCG analiz araç seti, sinyal üreteci ve hatta 12G/6G-SDI performansı için yükseltilebiliyor. 12G’ye kadar SDI arabirimlerinin baskı testleri ve değerlendirilmeleri için gelişmiş bir SDI-STRESS opsiyonu var. 

Hibrid IP/SDI

Qx platformu ile 4K/UHD (12G/6G/3G-SDI), HD-SDI, SMPTE ST 2110, ST 2022-7, ST 2059 (PTP), AMWA NMOS ve ST 2022-6 formatları gerektiren yeni kuşak hibrid IOP/SDI ortamlarında çalışılabiliyor. Standart endüstri SFP’leri kullanan çekirdek IP araç seti kullanıcılara gerekli tüm işlevleri sağlıyor ve IP paketli medya akışlarına bağlanarak sezgisel ve erişilebilir bir şekilde operatör durum takibi sunuyor. 

Otomatik 12G fiziksel katman analizi

Qx opsiyonel fiziksel katman araç seti en hızlı 12G/6G/3G/HD-SDI fiziksel katman testini sunuyor. RTE teknolojisi göz genliği, geçiş süreleri, yetersiz veya fazla çekim gibi her türlü SMPTE uyumluluk sorunlarını hemen gösteriyor. Dahili otomasyon denetimi sayesinde testler daha hızlı, güvenilir ve düşük maliyetle gerçekleştirilebiliyor.

Gelişmiş HDR görselleştirme ve analiz araçları

Qx’in geniş kapsamlı yüksek dinamik aralık (HDR) ve geniş renk gamı (WCG) araç seti, iş akışlarını hızlandırmak için 4K/UHD ve HD içeriklerin görselleştirilmelerini ve analizlerini zenginleştiren ölçüm araçları sunuyor. HDR/WCG araçları arasındaki sinyal üreteci, CIE kartı, Luma yanlış renk göstergesi, ısı haritası, vektörskop ve dalga şekli işlevlerinin hepsi standart dinamik aralık (SDR), BT.709, BT.2020, HDR BT.2100 HLG, BT.2100 PQ, Sony S-Log3 ve SR Live destekli. Bir matristeki bireysel değerlerin renk olarak temsil edildiği verilerin grafiksel bir gösterimi olan “Isı haritası”, HDR ve SDR aralıkları için ön ayar ve bir kullanıcı özel ön ayarı ile aynı anda programlanabilen 7 adet renk bindirme bandı sağlıyor. 

ST 2110 PTP InfoLink Arrow

  • PTP alanının ve haberleşme modunun denetimi 
  • Kilit durumlarının gösterimi
  • Master ID ve zaman kaynağı içeren ana master bilgileri
  • Frekans ve faz kilit ofsetlerinin tahmini gösterimi
  • Tek adım veya iki adım trafik gösterimi.

Ürün Qx IP IP, 3G-SDI, HDR Analiz ve Monitör Çözümü
Marka Phabrix
Firma İdeapro
Telefon 0312 438 68 18
Web www.ideapro.com.tr