Reklamı Kapat
Anasayfa > Fuarlar > Soliton
Soliton
01.10.2019 09:57

Smart-telecaster Zao H.265 HEVC Kodlayıcı

Dünyanın ilk mobil H.265 HEVC kodlayıcı donanımı Smart-telecaster Zao, kameraya takılan basit bir aygıtla uzak bir noktadan canlı etkinlik görüntülerinin dünyanın istenen her yerine Full HD (1080i) canlı mobil iletimini sağlıyor. Kullanılması kolay, yüksek kaliteli, güvenilir, düşük gecikmeli Smart-telecaster Zao, her türlü yayın kamerasına takılarak kodlama ve iletme sorunlarını çözen dünyanın ilk mobil H.265 HEVC kodlayıcı donanımı. H.265 standardının sıkıştırma yetenekleri ile birlikte Soliton’un Rascow teknolojisi sayesinde düşük 3G veya 4G bant genişlikli ortamlarda bile yüksek kaliteli mobil HD canlı akış mümkün. Smart-telecaster Zao bu yeteneğiyle hareket halindeyken kodlama ve canlı içerikleri güvenilir olarak internette akıtma için birinci kalite bir ürün. Canlı olayların, özellikle haberlerin internet akışlarını yayınlarken bir saniyelik gecikme belirgin fark ediliyor; Smart-telecaster Zao tipik olarak yarım, hatta 240 milisaniyeye kadar düşük gecikmelerle çalışıyor. 


Smart-telecaster Zao-S H.265 HEVC Kodlayıcı

Dünyanın en küçük H.265 HEVC kodlayıcı donanımı Smart-telecaster Zao-S, kameraya takılan basit bir aygıtla uzak bir noktadan canlı etkinlik görüntülerinin dünyanın istenen her yerine Full HD (1080i) canlı mobil iletimini sağlıyor. Kullanılması kolay, yüksek kaliteli, güvenilir, düşük gecikmeli Smart-telecaster Zao, her türlü yayın kamerasına takılarak kodlama ve iletme sorunlarını çözen dünyanın ilk mobil H.265 HEVC kodlayıcı donanımı. H.265 standardının sıkıştırma yetenekleri ile birlikte Soliton’un Rascow teknolojisi sayesinde düşük 3G veya 4G bant genişlikli ortamlarda bile yüksek kaliteli mobil HD canlı akış mümkün. Smart-telecaster Zao bu yeteneğiyle hareket halindeyken kodlama ve canlı içerikleri güvenilir olarak internette akıtma için birinci sınıf bir ürün. Canlı olayların, özellikle haberlerin internet akışlarını yayınlarken bir saniyelik gecikme belirgin fark ediliyor; Smart-telecaster Zao tipik olarak yarım, hatta 240 milisaniyeye kadar düşük gecikmelerle çalışıyor. Prodüksiyon firmaları, yayıncılar ve muhabirlerin artık güvenilirlik, gecikme ve görüntü kalitesi hakkında endişelenmelerine gerek kalmıyor. Yayıncılar ve prodüksiyon firmaları uydu, RF hizmetleri veya bir OB tırı gerekmeden para tasarrufu yapabiliyorlar. 


STC for ML CAM iPhone Canlı Yayın Uygulaması

iPhone uygulaması STC for ML CAM, 3G, 4G veya Wi-Fi mobil ağları kullanarak bir iPhone video kamerasından yüksek kaliteli canlı görüntü yayınlıyor. Bu yeteneğiyle STC for ML CAM yayın muhabirleri, bakım personeli ve acil durum ekipleri için ideal bir araç. İstedikleri her yerden yüksek kaliteli canlı durum güncellemelerini kolayca iletebiliyorlar. Birçok hücresel bağlantıyı tek bir akıllı telefonda bir araya getiren STC for ML CAM, çok hızlı hücresel uplink ile uyduya çıkış yaptığı için çok düşük bir gecikmeye neden oluyor. Uygulama adeta cebe sığan bir OB van aracı.


Soliton Cloud Video Switcher Akış ve Geçiş Platformu

Kullanımı kolay görüntü akış yayını ve anahtarlama platformu Soliton Cloud Video Switcher, sosyal medya ve canlı görüntü paylaşımını herkes için kolay hale getiriyor. Spor, eğlence, iş etkinliklerinin internet görüntü akışları için sınırsız olanaklar sunuyor. Dünya kalitesinde canlı görüntü akış deneyimini bulut tabanlı bir geçiş uygulaması içerisine sığdıran Soliton Cloud Video Switcher, hem web hem de mobil aygıtlar üzerinde erişilebiliyor. Video kameralar ve Soliton H.265 Zao gibi bir mobil kodlayıcı ile çok sayıda görüntü akışı istenen yerden uyduya aktarılabiliyor ve buluttan gerçek zamanda geçişler ve kurgular yapılabiliyor. İçeriklerin tamamı tek bir kaynaktan YouTube Live, Facebook Live, Wowza gibi çok sayıda platforma akıtılabiliyor. 

www.solitonsystems.com

Önceki Makale
Sonifex
Sonraki Makale
Solid State Logic
En Çok Okunanlar
Dergi