Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > TVU Networks TVU One 4K HDR Mobil Verici
TVU Networks TVU One 4K HDR Mobil Verici
19.12.2019 13:51

TVU One 4K her ayrıntıyı yakalayıp gerçek renkleri açığa çıkaran yayınlar yapmaya imkan veriyor.

4K HDR/HLG 10 bit görüntü iletimiyle zengin renk paleti

TVU One 4K canlı olayı zenginleştirmek için yüksek kontrast, parlak resimler ve canlı renkler sağlıyor.

3Mbps hızda 4K60p

Üstün H.265 donanım kodlama çipi kendini kanıtlamış, patentli Inverse StatMux Plus teknoloji IS+ ile 3Mbps kadar düşük bit hızlarında tam yayın kalitesinde 4K, 10 bit gerçek 60fps kare hızlı HDR görüntüler sağlıyor. Daha da düşük, 800Kbps hızda canlı 1080p60 HDR iletebiliyor.

5G’ye hazır

TVU One 4K yüksek iletim hızları ve saniyenin altında gecikmeyle canlı UHD yayınlarına imkan veriyor.

4.5 saat pil ömrü

TVU One 4K önceki modelinden %100 daha uzun pil ömrüyle 4 saat 30 dakikaya kadar canlı yayın süresi sunarak, yayına geçmek, kayıt yapmak, dosyaları aktarmak ve IFB ile haberleşmek gibi işlere zaman bırakıyor.

Gerçek zamanlı ikili kodlama teknolojisi sayesinde her türlü ağ koşulu altında canlı yayın yaparken aynı anda daha sonra indirmek için canlı görüntünün bir Full HD/4K kopyasını kaydediyor.

Çift yönlü IFB haberleşme

Televizyon stüdyosu ile sahadaki operatör arasında gecikmesiz haberleşme sağlayan TVU One 4K, ses ve görüntü geri dönüşü de sunuyor.

Tüm dünyadan bağlantı

TVU One 4K yüz seksenden fazla ülkede en iyi hücresel ağları otomatik olarak bir araya getiriyor ve operatör bu işle uğraşmayıp yayını üzerinde yoğunlaşabiliyor.

IS+ algoritması

TVU One 4K az veri kullanıyor ve paket kaybını önlemekle uğraşarak hareket halinde bir araçta veya canlı 4K HDR/HLG yayın yaparken bile 0.8 saniyeye kadar düşük, sıfıra yakın gecikmeli yayınlar sağlıyor.

12 adede kadar veri bağlantısı

TVU One 4K aynı anda on iki adede kadar veri bağlantısını bir araya getiriyor; hücresel 3G/4G/5G LTE, WiFi, Ethernet, Ka-band ve Ku-band uydu, mikrodalga ve BGAN. Canlı yayınlar için 25Mbps’a kadar bant genişliği sunuyor. 


Ürün TVU One 4K HDR Mobil Verici
Marka TVU Networks
Firma Alen Elektronik
Telefon 0212 363 04 04
Web www.alen.com.tr