Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > JBL One Series 104-BT/BTW Masaüstü Referans Monitörü
JBL One Series 104-BT/BTW Masaüstü Referans Monitörü
20.01.2020 10:34

Harman Professional Solutions yeni Bluetooth bağlantılı JBL Professional One Series 104-BT ve 104-BTW masaüstü referans monitörlerini sunuyor.

One Series 104-BT referans monitörleri içerik yaratıcılarına ve ses uzmanlarına Bluetooth yoluyla stüdyo kalitesinde ses akışı yapma veya standart bir kablolu bağlantı kullanarak ses çalma imkanı veriyor. JBL One Series 104-BT monitörler miks ve kurgu sırasında temiz, ayrıntılı ses sağlıyor. Bir dizi kolayca erişilebilen giriş seçeneği, akıllı özellikler ve zarif, küçük tasarıma sahip One Series 104-BT monitörler, kablosuz akışın getirdiği esneklikle her türlü dinleme senaryosunda üstün ses veriyor. Ürünün siyah 104-BT ve beyaz 104-BTW yüzeyli modelleri var.

Müzik yapımcılığı kayıt stüdyolarını aşan bir şekilde evirildi ve günümüzün yaratıcı profesyonelleriyle müzik tutkunları çeşitli dinleme ortamlarında iyi ses verecek miksler yaratabilmek için nötr, doğru ve hassas ses veren referans monitörlerine gereksinim duyuyorlar. Üstün ses kalitesi, etkileyici çıkış ve yüksek bant genişlikli Bluetooth 5.0 ses akış yetenekleriyle 104-BT monitörler kusursuz, güvenilir sonik referans ve gerçekten keyifli bir dinleme deneyimi sağlıyorlar. Erişilebilir bir fiyata Bluetooth bağlantılı küçük boyutlu bir referans monitörü isteyen müzisyenler, yapımcılar, podcast yayıncıları ve profesyonel ses mühendisleri için ideal.

JBL 104-BT referans monitöründeki yüksek teknolojili koaksiyel sürücü, eğimli bir alçak frekans bas hoparlörü ve yumuşak hatlı kubbeli bir tiz hoparlörü birlikte kusursuz frekans tepkisi, üstün ses imajı, canlı ayrıntılar ve geniş bir en iyi ses duyma alanı (sweet spot) sağlıyorlar. Kabinin alçak frekans portu sürücüyle birlikte çalışarak 60Hz’e kadar etkileyici alçak frekans performansı veriyor. Güçlü bir 60 Watt Class D güç yükselteci, net, bozulmasız, sınıfında en yüksek ses çıkışı için her hoparlöre 30 Watt dağıtıyor. One Series’in masaüstü kullanıma en uygun şekilde geliştirilen yenilikçi akustik tasarımı, ek EQ gerektirmeden kusursuz çalışmayı garantiliyor.

Yüksek bant genişlikli Bluetooth 5.0 akışı mobil aygıtlardan ses çalma kolaylığının ötesinde ses uzmanlarının amatör tüketici portatif aygıtları yerine profesyonel bir monitör kullanarak Bluetooth üzerinden miksleri referans almalarını sağlıyor. Böylece çalma ortamı ne olursa olsun en iyi ses elde ediliyor.

JBL 104-BT referans monitörleri Bluetooth, Aux, RCA, TRS’den birini seçen veya tüm girişlerin kombinasyonunu yapan ön paneldeki giriş kontrolü gibi akıllı özelikler sayesinde her türlü prodüksiyon çalışma ortamıyla kolayca bütünleşebiliyor. Ön paneldeki ses kontrolü ideal dinleme bölgesinden çıkmadan kolay düzey ayarları sağlıyor ve ön paneldeki kulaklık jakı kulaklıklara geçildiğinde hoparlörlerin sesini kesiyor. Bluetooth’un yanı sıra çift ¼ inç dengeli, çift RCA ve tek 1/8 inç girişler, çok çeşitli sinyal kaynaklarıyla bağlantı sağlıyor.

JBL One Series referans monitörleri modern prodüksiyon yaşam tarzı düşünülerek tasarlandı. Yaratıcı uzmanlar zarif, hoş görünümlü ve küçük yapıda efsanevi JBL sesini elde ederken, çalışma alanında yer tasarrufu da sağlıyor. Seyahat edilen prodüksiyonlar için opsiyonel bir koruyucu taşıma çantası alınabiliyor. 


Ürün JBL One Series 104-BT/BTW Masaüstü Referans Monitörü
Marka Harman Professional
Firma Ertekin Elektronik
Telefon 0212 312 24 24
Web www.ertekin.com.tr