Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Anton/Bauer Titon Pil
Anton/Bauer Titon Pil
24.07.2020 16:28

Titon lityum iyon piller hareket halinde çekim yapanların pratik tercihi olarak sette ve sahada en geniş çeşitlilikte donanıma enerji sağlayabiliyor. Kutuplarda belgesel çekiminden çölde gimbal donatımlarına, hızlı hareketli acil haber çekimlerinden kentin caddelerinde müzik klipleri çekimine kadar, Titon’un enerjisi öykünün devam etmesini sağlıyor. 

V-Mount veya Gold Mount

Titon pil yuvası ve şarj aygıtı seçeneği ne olursa olsun herkesin Anton/Bauer’in üstün mobil enerji teknolojisinin avantajlarından yararlanmasını sağlıyor. 

LCD ekran

Pilin üzerindeki LCD ekranda veya vizörde, ne kadar çalışma süresi kaldığı dakikasına kadar görülebiliyor. Titon akıllı teknolojisi enerji verilmesi gereken her şeyi dikkate alıp hesaplıyor; yüksek hızlı USB ve P-TAP ile çalışan aygıtlar bile yaratıcılık üzerinde yoğunlaşmanıza izin veriyor.

Profesyonel kalite

En aşırı koşullardaki en zorlu görevlere dayanacak yapıda tasarlanan Titon, olayı ilk çekimde yakalamanın önemli olduğu durumlar için hafif, güvenilir ve seyahate uygun bir seçim. Sağlam ve sert kasasındaki yüksek kaliteli enerji hücreleri Titon’un -20 ile 60 derece arasında sıcaklıklarda beklentileri en yüksek kullanıcılara bile kararlı enerji vermesini garantiliyor. 

Çeşitli uygulamalar 

Titon pil yayın, spor, seyahat, kurumsal ve reklam çekimlerinde, kameraları, monitörleri ve ışık kaynaklarını çalıştırmak için kullanılabiliyor. 

Yayın

Hızlı hareketler içeren acil haber öykülerini veya önemli hafta sonu spor etkinliklerini yakalayabilmek için canlı yayın kameramanlarının her an çekime hazır ve güvenilir olmaları gerekiyor. Bir televizyon ağının en son isteyeceği şey yayının kesilmesidir ve sadece en son yaptığınız iş kadar başarılısınızdır. Titon pillerin üstün üretim kalitesi ve akıllı enerji yönetimi sayesinde kameramanlar her an canlı yayına hazır.

Spor

Uluslararası bir spor etkinliği için söylenebilecek daha hızlı, daha yüksek, daha güçlü ifadeleri, aslında Titon’u tanımlarken de kullanılabilir. Spordaki başarıları çekmek için 1 defa şansınız var ve sahada donanımınızın enerjisiz kalmasına izin veremezsiniz. Titon’un akıllı hücre teknolojisi güç çekimini düzenleyerek aygıt geliştirme güvenilirliği üzerindeki baskıyı azaltıyor. Sağlam kasası Titon’u bir maraton koşucusundan uzun çalışmasına izin veren unsurlardan koruyor. 

Seyahat

Çok sayıda aygıtı saatlerce çalıştırabilen Titon, buna rağmen kolayca çantada taşınabilecek kadar da uygun yapıda. 90Wh Titon el bagajında kabine sokulabilirken, 150Wh kapasiteli model de hava yolu şirketinden önceden izin alınarak taşınabiliyor.

Kurumsal

Yönetim kurullarında enerjinin tükenmesi sorunu geride kalıyor. Titon portatif güç kaynağı kameraları, monitörleri, ışıkları ve diğer aygıtları hiç olmadığı kadar uzun süre çalıştırabiliyor.

Reklam

Uzun ve zorlu reklam çekimlerinde kullanılan çok sayıda kamera, personel ve aygıt, enerji kaynağının birçok gereksinimi karşılayacak kadar çok yönlü olmasını gerektiriyor. Titon’un V-Mount ve Gold Mount seçenekleri ile P-TAP ve Smart USB portları, reklam setleri için avantajlı. Titon başka markaların şarj aygıtları ile de dolabildiği için asla enerjisiz kalınmıyor.

Işıklar

Gittikçe güçlenen ve portatifleşen LED ışıkları şebeke gerilimden özgür kılmak ve yaratıcı çalışmak için kararlı ışık üretecek, regüleli bir çıkış verecek güçlü bir pil gerekiyor. Titon’un gelişmiş hücre teknolojisi güç çıkışının aydınlatma aygıtının çektiğiyle mükemmel eşleşmesini garantileyerek, ışığın prize takılmış kadar kararlı çalışmasını garantiliyor.


Ürün Titon Pil
Marka Anton/Bauer
Firma Linka
Telefon 0212 358 45 20
Web www.linkgroup.com.tr