Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > JBL NANO K Serisi Monitörler
JBL NANO K Serisi Monitörler
19.03.2020 13:49

Güçlü JBL NANO K serisi referans monitörleri ses prodüksiyon uygulamaları için üstün ses kalitesi ve hassasiyet sunuyor. Profesyonel stüdyolardan müzik eğitim ortamlarına kadar çok çeşitli kurulumlar için ideal NANO K serisi, beş hoparlör modelinden oluşuyor; K3, K4, K5, K6 ve K8. Üç inçten sekiz inçe kadar değişen bas hoparlörleri var. NANO K hoparlörler efsanevi JBL ses kalitesinin yanı sıra bir ev yapım ortamına veya modern kayıt stüdyosuna aynı şekilde yakışan şık bir tasarıma da sahip.

NANO K serisindeki M2 master referans monitörde de kullanılan patentli JBL Image Control Waveguide teknolojisi, en iyi sesin alındığı geniş alanda (sweet spot) kusursuz derinlik ve ayrıntı sunuyor. Monitörler bu düzeyde hassasiyet ve performansla miks hakkında önemli kararlar vermeye olanak sunan, ideal bir referans dinleme deneyimi sağlıyor.

NANO K3 ile K4 çift olarak satılıyor ve standart bir mikrofon sehpası üzerinde kolay konumlandırma için bütünleşik M8 yuva seçeneği ile dahili Bluetooth bağlantısı sunuyor. Bağımsız monitörler olarak satılan diğer üçünde ise düzeyleri kolayca referans olarak alabilmek için nostaljik tarzda VU ölçüm göstergeleri var. Ayrıca NANO K5, K6 ve K8 modellerinde Bluetooth işlevi arzu edilirse, Nano KX Bluetooth ses şiddeti denetleyici ile kolayca birleştirilip monitörlere kablosuz ses akış yeteneği eklenebiliyor. NANO K serisi hep birlikte sıra dışı akustik, şık ve modern tasarımlarıyla her türlü stüdyo ve ses prodüksiyon çalışma alanı için ideal.

JBL NANO K3

3 inç güçlü referans monitör çifti

Güçlü NANO K3 referans monitörleri, ses prodüksiyon uygulamaları için JBL ses kalitesini ve hassasiyetini sunan 3 inç stüdyo hoparlörleri. Master ve genişletme hoparlör seti olarak satılan NANO K3 monitörler, üstün ses performansı ve Bluetooth işlevi sağlıyor. Hoparlörlerin şık tasarımı, hem ev hem proje stüdyoları, hem de müzik eğitim kurumları için ideal.

NANO K3’ün Bluetooth işlevi sayesinde kablosuz veya kablolu bağlantılar üzerinden miksleri referans almak mümkün. Bu esneklikle parçaların her türlü dinleme aygıtında iyi ses vermeleri garantileniyor. Sol hoparlörde bir 3.5mm kulaklık jakı var ve her ikisinin altındaki M8 yivli somun, standart mikrofon sehpalarının üzerine montaja imkan veriyor. Monitör düz veya arkaya 12 derece eğimli durabiliyor.

NANO K4

4 inç güçlü referans monitör çifti

Güçlü NANO K4 referans monitörleri, ses prodüksiyon uygulamaları için JBL ses kalitesini ve hassasiyetini sunan 4 inç stüdyo hoparlörleri. Master ve genişletme hoparlör seti olarak satılan NANO K3 monitörler, üstün ses performansı ve Bluetooth işlevi sağlıyor. Hoparlörlerin şık tasarımı, hem ev hem proje stüdyoları, hem de müzik eğitim kurumları için ideal.

NANO K4’ün Bluetooth işlevi sayesinde kablosuz veya kablolu bağlantılar üzerinden miksleri referans almak mümkün. Bu esneklikle parçaların her türlü dinleme aygıtında iyi ses vermeleri garantileniyor. Sol hoparlörde bir 3.5mm kulaklık jakı var ve her ikisinin altındaki M8 yivli somun, standart mikrofon sehpalarının üzerine montaja imkan veriyor. Monitör düz veya arkaya 12 derece eğimli durabiliyor.

NANO K5

5 inç güçlü referans monitörü

Güçlü NANO K5 referans monitörleri, ses prodüksiyon uygulamaları için JBL ses kalitesini ve hassasiyetini sunan 5 inç stüdyo hoparlörleri. Master ve genişletme hoparlör seti olarak satılan NANO K3 monitörler, üstün ses performansı ve Bluetooth işlevi sağlıyor. Hoparlörlerin şık tasarımı, hem ev hem proje stüdyoları, hem de müzik eğitim kurumları için ideal.
Tiz hoparlörü ile Bas hoparlörü arasındaki nostaljik tarzda VU ölçüm göstergesi, giriş düzeylerinin hızla takip edilmelerini sağlıyor. Bluetooth bağlantısı istenirse NANO K5 kolayca Nano KX Bluetooth ses şiddeti denetleyiciye bağlanabiliyor.

NANO K6

6 inç inç güçlü referans monitörü

Güçlü NANO K6 referans monitörleri, ses prodüksiyon uygulamaları için JBL ses kalitesini ve hassasiyetini sunan 6 inç stüdyo hoparlörleri. Master ve genişletme hoparlör seti olarak satılan NANO K3 monitörler, üstün ses performansı ve Bluetooth işlevi sağlıyor. Hoparlörlerin şık tasarımı, hem ev hem proje stüdyoları, hem de müzik eğitim kurumları için ideal.
Tiz hoparlörü ile Bas hoparlörü arasındaki nostaljik tarzda VU ölçüm göstergesi, giriş düzeylerinin hızla takip edilmelerini sağlıyor. Bluetooth bağlantısı istenirse NANO K6 kolayca Nano KX Bluetooth ses şiddeti denetleyiciye bağlanabiliyor.

NANO K8

8 inç güçlü referans monitörü

Güçlü NANO K8 referans monitörleri, ses prodüksiyon uygulamaları için JBL ses kalitesini ve hassasiyetini sunan 8 inç stüdyo hoparlörleri. Master ve genişletme hoparlör seti olarak satılan NANO K3 monitörler, üstün ses performansı ve Bluetooth işlevi sağlıyor. Hoparlörlerin şık tasarımı, hem ev hem proje stüdyoları, hem de müzik eğitim kurumları için ideal.

Tiz hoparlörü ile Bas hoparlörü arasındaki nostaljik tarzda VU ölçüm göstergesi, giriş düzeylerinin hızla takip edilmelerini sağlıyor. Bluetooth bağlantısı istenirse NANO K8 kolayca Nano KX Bluetooth ses şiddeti denetleyiciye bağlanabiliyor.
 


Ürün NANO K Serisi Monitörler
Marka JBL by Harman
Firma Ertekin Elektronik
Telefon 0212 312 24 24
Web www.ertekin.com.tr