Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Son Quicklink TX Sürümü Microsoft Teams Destekli
Son Quicklink TX Sürümü Microsoft Teams Destekli
22.06.2020 17:43

Yeni çıkan Quicklink TX (Skype TX) sürümü, Microsoft Teams’i destekliyor. Bu uyumluluk sayesinde artık sohbet programları, eğlence programları, radyo ve diğer canlı konferans etkinlikleri için yayın kalitesinde Microsoft Teams katkıları eklenebiliyor. 

Quicklink TX, Microsoft ile birlikte tasarlanan bir arama yönetim sistemi. Çözüm sayesinde bir SDI ve HDMI arabirimi yoluyla birden fazla sayıda Skype görüntülü aramasının profesyonel düzeyde alınması ve iletilmesi mümkün. Bu karşılıklı çalışma uyumluluğuyla yayıncılar ve yapım şirketleri artık Microsoft Teams’in günlük 75 milyon aktif kullanıcısına erişebiliyorlar. 

Quicklink CEO’su Richard Rees şunları söyledi: “Quicklink TX ile Microsoft Teams karşılıklı çalışma uyumluluğu profesyonel kalitede yayın yapımları için yeni bir fırsatlar dünyasının kapısını açıyor. Microsoft Teams ve Skype yoluyla uzaktan gelen katkıları bütünleştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Yayıncılar ve içerik üreticileri, şimdi sohbet programları, eğlence gösterileri, radyo ve diğer canlı konferans etkinliklerine daha da fazla katkıya erişebilme yeteneğine sahipler.

Skype TX destekli çözüm, BBC, CNN, ESPN, Al Jazeera dahil uluslararası bin iki yüzden fazla yayıncı tarafından kullanılıyor. 

Quicklink ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 549 99 92 numaralı telefondan Aviteng’i arayabilirsiniz.