Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Ross Video XPression Studio GO! Gerçek Zamanlı Hareketli Grafik Yazılımı
Ross Video XPression Studio GO! Gerçek Zamanlı Hareketli Grafik Yazılımı
20.10.2020 12:09

XPression Studio GO!, Alienware’in son teknolojili dizüstü oyun bilgisayarının üzerinde çalışan, tasarımcılara yönelik Ross Video XPression Studio grafik yazılımı. 

XPression Studio GO! sayesinde dünyanın en güçlü gerçek zamanlı hareketli grafik yazılımı, cihaz kabinlerinden dışarı çıkıp bir dizüstü bilgisayarın gidebileceği her yere gidebiliyor. Eksiksiz bir görüntü yapım ortamının bir parçası olarak çalışan tek kanallı XPression Studio GO!, tasarımcıların yaratıcı vizyonlarını sınırsızca açığa çıkarmalarına imkân veriyor. 

XPression Studio GO!, Ross Video’nun 2RU ve 4RU kabin rafı montajlı XPression Studio modelleriyle aynı render sistemini kullanıyor. Kullanıcılar tam olarak aynı etkileyici 3D modeller, ham resimler, hareketsiz grafikler, animasyonlu kaynak dosyalar, malzemeler, gerçek zamanlı veri bütünleştirmelerle dolu aynı projeleri ve sahneleri uygulayabiliyorlar (XPression’ın DataLinq yazılım opsiyonunu kullanarak). 

Görüntü yapım ortamına çıkış yapması gereken video I/O donanımı, yeni endüstri standardı Intel Thunderbolt 3 çevre birimi kullanılıp bütünleştirilerek, 40Gbps’a kadar hızlarla 3G’ye kadar HD-SDI formatlara imkân sağlandı. 

Artık yapımda kullanılan anahtarlama donanımı ne olursa olsun herkes XPression grafiklerini kullanabiliyor. Tüm dünyada ağ ve yerel haber yayınlarında, spor etkinliklerinde, eğlence programlarında görülen, taban bant görüntü veya SMPTE IP standartlarının kullanıldığı üst düzey grafiklerin aynıları artık NDI kullanılan NewTek TriCaster anahtarlama sistemleriyle kullanılabiliyor.

Anahtarlama masasına taban bant görüntü aktarmak için artık grafik kalitesinden ödün vermeye ya da ek çeviricilere gerek yok. Her şey ağa bağlıysa, yapıma başlanmaya hazırdır.

Ross Video XPression Studio GO! kurulumunun başarılı olmasını garantilemek için eksiksiz teknik hizmetler sunuyor.

Operasyonel eğitim

Operasyonel eğitim Ross Video’da, kurulduğu tesiste veya web üzerinde sağlanabiliyor. Deneyimli Ross operatörleri personele yeni sistemden en iyi şekilde yararlanmayı ve yapımları zenginleştirmeyi öğretiyor.

Hizmete sokma

Bu hizmet grafik sisteminin düzgün bir şekilde yapılandırılması, bağlanması ve kurulmasına yardımcı olmak için veriliyor. . Hizmeti fabrika eğitimli Ross teknik personeli veriyor. 

Teknik eğitim

Teknik eğitim Ross Video’da, kurulduğu tesiste veya web üzerinde sağlanabiliyor. Teknik eğitim, mühendis personele satın alınan sistemin teknik ayrıntılarını öğretiyor. Sistem yapılandırma, arabirimler, veri tabanları, rutin bakım işlemleri, işlenen başlıklardan bazıları. Uzun garanti süreleri

XPression Go! standart olarak 1 yıl sistem (parçalar, işçilik, yazılım güncellemeleri) garantili, 5 yıl sabit disk sürücüleri garantili satılıyor. Yıllık bir ücret karşılığında donanım ve yazılım bakım garantileri uzatılabiliyor. 

  • XPression Go! dizüstü bilgisayar boyutları: 20.5mm yükseklik, 399.8mm genişlik,295.4mm derinlik
  • 2.63kg ağırlık
  • Microsoft Windows 10 Professional işletim sistemi
  • Intel Core i7-9750H 64 bit işlemci (6 çekirdekli, 12MB cache, 4.5GHz’e kadar w/Turbo Boost)
  • 16GB (2x8GB) DDR4 2666 MHz bellek
  • Nvidia GTX 1060 6GB 256-Bit GDDR6 GPU
  • Boot (Sistem) sürücüsü: 128GB PCIe M.2 SSD depolama ortamı
  • 1TB (+8GB SSHD) Hybrid Drive medya sürücüsü
  • Sınırsız RossTalk Smart GPI veya TCP/IP.

Ürün XPression Studio GO! Gerçek Zamanlı Hareketli Grafik Yazılımı
Marka Ross Video
Firma Aviteng
Telefon 0212 549 99 92
Web www.aviteng.com