Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Hollyland Lark 150 Dual Mikrofon Sistemi Satışa Sunuldu
Hollyland Lark 150 Dual Mikrofon Sistemi Satışa Sunuldu
06.02.2021 22:02

Lark 150, iki farklı ses kaynağını aynı anda ses kaydedici, kamera veya mobil cihazlara kaydetmek için taşınabilir, uygun maliyetli iki ultra kompakt mikrofon vericisi ve bir alıcıya sahip kompakt bir çözüm.

Otomatik olarak eşleşen mikrofonlar, USB giriş bağlantı noktasını kullanarak üç üniteyi de şarj eden kutu ile sunuluyor. 21 gram kadar küçük ve hafif vericiler yaka ve gömleğe takılarak oldukça konforlu olarak kullanıldığı gibi kutudan boyun mikrofonu da çıkıyor. Her ikisinde de iki yönlü sessiz düğmesi, yerleşik klips ve 3,5 mm kulaklık izleme çıkışı bulunuyor. Alıcıda ses düğmeleri, 3,5 mm kulaklık izleme çıkışı, 3,5 mm hat çıkışı ve üç birimin de bağlantı ve pil durumunu gösteren bir ekran bulunuyor.

Vericiler, net sinyal için FHSS (Frekans Atlamalı Yayılı Spektrum) teknolojisini kullanan akıllı gürültü engelleme ve akıllı frekans seçimi ile titreşim önleyici bir tasarıma sahip. Alıcıdan 100 metre uzaklığa kadar 5 ms’den daha az gecikmeyle güçlü bir sinyal iletmek mümkün. Sistem ayrıca farklı konfigürasyonlar için değiştirilebilir güvenlik, stereo ve mono modları destekliyor. 

Kablosuz ikili  mikrofon sistemi olan Hollyland Lark 150 ile iki kişilik röportaj, talk show, belgesel prodüksiyonu veya Vlog çekimleri için yüksek performanslı sonuçlar alınıyor. 

Hollyland Lark 150 hakkında fazla bilgi için https://www.baranbilisim.com.tr/tr/product/lark-150-mikrofon-sistemi/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.