Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > MODEO Güney Amerika’da Başarılı Satış Anlaşmaları Gerçekleştirdi
MODEO Güney Amerika’da Başarılı Satış Anlaşmaları Gerçekleştirdi
02.03.2021 10:14

Bir TAI-TUSAŞ (Türk Havacılık Uzay Sanayi) iştiraki olan CTECH Bilişim tarafından ar-ge ve üretimi Teknopark İstanbul yerleşkesinde gerçekleştirilen MODEO Live, Türkiye’nin yayıncılık alanında yurtdışına açıldığı ve başarılı ihracat rakamları olan ürünlerimizdendir. Bu yıl hedefini Güney Amerika pazarına çeviren firma Arjantin’de yaptığı satış anlaşmaları ile pazara hızlı bir giriş yaptı. Daha önce FIFA 2018 Dünya Kupası’nda Güney Amerikalı müşteriler ile kısa süreli çalışma imkanı bulan MODEO, pazarda kalıcı olabilmek için hamlelerini yaptı ve 2021 yılına başarılı bir giriş gerçekleştirdi.

MODEO, pandemi sonrası yeni uygulama alanları ile sağlık, eğitim, etkinlik yayınları konusunda yazılım gücünü hızlı biçimde ihtiyaç duyulan yeni çözümlere uyarlamalar için kullandı. Pazara çabuk reaksiyon veren MODEO, ürün yelpazesini ve uygulama alanını geçtiğimiz yıl genişletti.

4.5G mobil canlı yayın cihazının dışında TV ve radyo istasyonları için Encoder üretimi de gerçekleştiren firma, özellikle Ka Band ve GSM Bonding çözümü ile yayın araçlarında da Encoder ürünü ile yer almaktadır. İhracat rakamlarını özellikle Afrika ve Asya pazarına odaklamış olan MODEO için Güney Amerika ve Avrupa pazarındaki yeni gelişmeler ise 2021 yılının firma açısından farklı ürün gruplarında ihracat yılı olacağı sinyalini veriyor.

Yeni 5G haberleşme teknolojilerine de hazırlık yapan ve altyapısı mevcut ülkelerde uygulama alanı bulan firma yayıncılık alanında teknoloji liderliği vizyonu ile küresel olarak ülkemizin adını farklı coğrafyalarda başarıyla temsil etmektedir. 

MODEO ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0850 480 25 45 numaralı telefondan CTECH Bilişim’i arayabilirsiniz.