Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > MODEO, SATSHOW 2021’de Ülkemizi Teknolojisi ile Temsil Etti
MODEO, SATSHOW 2021’de Ülkemizi Teknolojisi ile Temsil Etti
24.09.2021 10:48

Bir TAI-TUSAŞ (Türk Havacılık Uzay Sanayi) iştiraki olan C Tech Bilişim tarafından Ar-Ge ve üretimi Teknopark İstanbul yerleşkesinde gerçekleştirilen MODEO, Türkiye’nin yayıncılık alanında yurtdışına açıldığı ve başarılı ihracat rakamları olan ürünlerindendir.

MODEO yayıncılık alanında ürünler ve çözümler sağladığı teknolojisini Amerika Birleşik Devletleri’nde bu yıl 40. kez düzenlenen SATELLITE 2021 Fuarında iş ortakları ile tanıttı. Genişband GSM ve uydu haberleşmesi teknolojisi ile yayıncılık alanındaki ürün ve çözümlerin yer aldığı portföyünü tüm dünyaya sunan MODEO milli teknolojisi ile ihracat rakamlarını arttırma yönünde strateji izliyor.

Yeni ürünler ile ilgili bilgilendirmeler yapan firma özellikle drone konsepti üzerinde genişband GSM ve kablosuz görüş hattı haberleşmesini birleştirerek canlı yayın imkanı sunacak yeni çözümlerini tanıtmaya hazırlanıyor. C Tech Bilişim’in savunma alanındaki yetkinlikleri ile teknolojisini her geçen gün geliştiren ve çözüm çeşitliğini arttıran MODEO yeni nesil yayıncılık alanında yazılımsal çözümleri ile de portföyünü geliştirecek. MODEO, 2022 yılında Covid-19 pandemisi etkilerinin azalması ile küresel fuarlarda daha fazla boy göstermeyi planlarken dünya yayıncılık pazarından daha fazla proje ve pazar payı kazanmayı hedefliyor.

MODEO ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0545 329 79 75 numaralı telefondan C Tech Bilişim’i arayabilirsiniz.