Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > MODEO, Çoklu Hat Birleştirebilen Encoder Cihazını Tanıttı
MODEO, Çoklu Hat Birleştirebilen Encoder Cihazını Tanıttı
26.07.2021 10:12

Bir TAI-TUSAŞ (Türk Havacılık Uzay Sanayi) iştiraki olan CTECH Bilişim tarafından ar-ge ve üretimi Teknopark İstanbul yerleşkesinde gerçekleştirilen MODEO Live, Türkiye’nin yayıncılık alanında yurtdışına açıldığı ve başarılı ihracat rakamları olan ürünlerindendir.

MODEO, mobil 4.5G canlı yayın cihazının dışında ürün ailesine yeni ürünler eklemeyi sürdürüyor. Sabit lokasyonda noktadan noktaya düşük gecikmeli ve çoklu hat birleştirme özelliği olan yeni MODEO Encoder müşterileri ile buluşmaya hazır. Ürünü rakiplerinden ayıran en önemli özellik çoklu ve birbirinden bağımsız uydu bağlantılarını başarıyla birleştirebilmesi. Bunun için optimizasyon çalışmaları yapan ve başarılı sonuçlar alan MODEO ayrıca GSM, Wifi ve Satcom gibi farklı haberleşme türlerini de OBVan araçlarında kullanılmak üzere birleştirerek yayınların kesintisiz ve yüksek kaliteli yapılmasının önündeki riskleri ortadan kaldırıyor.

Gelecek aylarda yüksek hacimli küresel satış potansiyeli bulunan anlaşmalarının açıklanması ile MODEO Encoder’ın ihracatına başlanacağı aktarılan bilgiler arasında.

MODEO ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0545 329 79 75 numaralı telefondan C Tech Bilişim’i arayabilirsiniz.