Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Yeni Epiphan Pearl Nano Stoklarda
Yeni Epiphan Pearl Nano Stoklarda
01.05.2021 22:13

Epiphan Pearl Nano internette canlı görüntü akış ve kayıt dünyasında ses getireceğe benziyor. Pearl kodlama donanımı ailesine yeni katılan bu ürün, piyasaya sürüldü.

Epiphan Ürün Müdürü Greg Quirk şöyle ifade etti: “Bu ürüne çok büyük bir talep var. Birçok müşteri Pearl Nano’ya erkenden erişebilmek için ön kayıt yaptırdı ve hayal kırıklığına uğramayacaklar.

Pearl Nano, Pearl ailesinin daha küçük, tek kanallı bir modeli olarak cazip bir fiyat düzeyiyle zengin özellikler sunuyor. 

Epiphan Pazarlama Başkan Yardımcısı Dave Kirk şunları söyledi: ”Pearl Nano kendi sınıfındaki kodlayıcı donanımlarından daha fazla özellik sunuyor. Daha büyük boyutlu Pearl-2 ve Pearl Mini modelleriyle aynı temele sahip olduğu için müşteriler Pearl ürünlerinin bilinen kullanım kolaylığını ve güçlü güvenilirliğini bekleyebilirler.

Pearl Nano aygıt üzerinde kolay kurulum ayarı ve denetim için önde monitör ekranı, yaratıcı ekran düzenleri için özel bir düzen oluşturucu, SRT, MPEG-DASH, HLS gibi modern görüntü akış protokolleri desteği, profesyonel XLR hat girişleri, geniş kapsamlı tanı araçları seti, CMS Kalkuta ve Panopto ile tam bütünleşme gibi birçok özellik sunuyor. 

Epiphan ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 549 99 92 numaralı telefondan Aviteng’i arayabilirsiniz.