Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > JVC Kameraları Pueblo Community College Öğrencilerini Yayıncılık Sektöründeki Kariyerlerine Hazırlıyor
JVC Kameraları Pueblo Community College Öğrencilerini Yayıncılık Sektöründeki Kariyerlerine Hazırlıyor
26.07.2021 10:14

Yirmi yıldan fazla zamandır Pueblo Community College Medya Yapım Koordinatörü Scott Richards okulun ve yerel etkinliklerin yayınları ve internet akışlarıyla ilgilenmekle görevli. Kusursuz iş akışları, çalışma kolaylığı ve profesyonel sonuçları garantilemek için Richards, JVCKENWOOD USA Corporation şirketinin bir bölümü olan JVC Professional Video’dan çeşitli kamera donanımları kullanıyor.

Pueblo Community College’ın Yayın ve Yapım Teknolojisi programında öğrenciler, yayıncılık dünyasındaki kariyerleri için JVC donanımı üzerinde eğitim alıyorlar. Bölüm, öğrencilere bir televizyon stüdyosundaki kameramanlar ve mobil kurulumlardaki video kameramanları gibi bizzat uygulamalı deneyimler yaşama olanağı sunuyor. Ayrıca Pueblo Community College ile CNM Sports’un bir ürünü olan Yeni Medya Merkezi, öğrencilere toplulukla ilgili çeşitli yapımlar üzerinde çalışma imkânı veriyor.

Okulun JVC demirbaşı içerisinde beş adet KY-PZ100 Robotic PTZ ağ yapım kamerası, bir GY-HC900 CONNECTED CAM, bir GY-HC500 CONNECTED CAM el kamerası ve bir de çok sayıda kamera arasında geçişler için KM-IP4000S ProHD Studio spor yapım ve internet görüntü akış sistemi var. Okul ayrıca bir çift GY-HM890U ve beş adet GY-HM790 ProHD Shoulder Camcorder dahil olmak üzere diğer JVC kameralarından da yararlanıyor. 

Richards açıkladı: “Birçok farklı tipte ve kuşakta JVC kamera kullanıyoruz. Tüm kontrollerin ve bilgilerin her modelde aynı olduğunu bilmek bizim için büyük fark yaratıyor. Yıllardır bu, eğitim açısından en büyük avantajlardan biri. Çalışmalarımız boyunca yeni öğrencilerimize eğitim vermeyi çok kolaylaştırdı.

JVC ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 576 94 85 numaralı telefondan Avsistek’i arayabilirsiniz.