Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Yeni EzyFrame Arka Plan 2m x 2.3m (6.5’ x 7.5’) Vintage Kapak ve Kit’leri
Yeni EzyFrame Arka Plan 2m x 2.3m (6.5’ x 7.5’) Vintage Kapak ve Kit’leri
22.10.2021 16:12

LL LB7922
EzyFrame Vintage Background 2 x 2.3m
Ink

LL LB7932 
EzyFrame Vintage Background 2 x 2.3m
Sage

LL LB7934
EzyFrame Vintage Background 2 x 2.3m
Walnut

LL LB7936
EzyFrame Vintage Background 2 x 2.3m
Pewter

LL LB7938
EzyFrame Vintage Background 2 x 2.3m
Aubergine

LL LB7940
EzyFrame Vintage Background 2 x 2.3m
Crimson

Dünyanın önde gelen fotoğraf, video ve sinema prodüksiyon ekipmanı üreticilerinden Manfrotto, EzyFrame arka plan sistemi için altı yeni Vintage Tarzı Kapak ve Kit’in piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Bu altı yeni arka plan yüzeyi, katlanabilir arka plan koleksiyonunda zaten son derece popüler olduğunu kanıtladı ve dünyadaki görüntü yapımcıları tarafından, seçilen nesneyi gerçekten taşınabilir bir çözümde incelikle tamamlayan modaya uygun, elle boyanmış eski bir görünüm elde etmek için tercih ediliyor.

Bu dokular, bu popüler arka plan stili seçiminden ilham alıyor ve moda, güzellik ve portre endüstrisindeki klasik ve güncel trendlerden etkileniyor. Mevcut seriyi tamamlayan karakteristik bir klasik tasarım ve his ile altı taze renge sahipler: Tütün, Zeytin, Duman ve Beton. Yani, son derece yenilikçi EzyFrame Arka Plan sisteminde seçilebilecek toplam on güzel yüzey var.

2m x 2,3m (6,5’ x 7,5’) EzyFrame Arka Planı, 5’ x 7’ açılır kapanır tarzı arka planlardan çok daha geniş bir çekim alanı sunan geniş formatlı, katlanabilir bir arka plan sistemidir. Kare formatla birleştirilen ekstra genişlik ve yükseklik, içerik oluşturucunun birden fazla nesneyi pozlandırmasına ve büyük sahne kullanmasına olanak tanıyan %46’nın üzerinde artırılmış bir yüzey alanı sunar. Aile portreleri, daha hareketli aksiyon pozları, moda ve ticari çekimler için idealdir.

Ezyframe Vintage Background, son derece başarılı Skylite ve ProScrim ışık kontrol kitlerinde, Panoramik ve Chroma Key FX arka planlarında ve StudioLink Chroma Key çözümlerinde kullanılan denenmiş ve test edilmiş hızlı alüminyum çerçeve ve klipsli kapak tasarımına sahiptir. Birkaç dakika içinde bir araya getirilen çerçeve ve kapak paketleri, yalnızca 103 cm x 19 cm x 14 cm (40.5” x 7.4” x 5.5”) ölçülerinde küçük, sert bir taşıma çantasına sığdırılarak onu son derece taşınabilir hale getirir.

EzyFrame Vintage Arka Plan kapakları, alüminyum çerçeveyi gizleyen ve kullanıcının tam uzunlukta görüntüler çekerken arka planı seçtikleri zemin yüzeyiyle birleştirmesine olanak tanıyan alt kenar boyunca 15 cm’lik (6 inç) küçük bir etek içerir. Arka plan, bir Manfrotto Griphead (LL LA8446) ile bir ışık standı kullanılarak doğrudan bir duvara veya bağımsız olarak desteklenebilir. EzyFrame Vintage Background, Manfrotto Alüminyum Çerçeve Destek Kiti (LL LA8450) ile de uyumludur.

Arka planlar, aynı çerçevede farklı yüzeyleri değiştirmek isteyen kullanıcılar için çerçeve, kapak ve taşıma çantası veya ‘yalnızca kapaklar’ içeren kitler olarak mevcuttur.

Manfrotto ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 511 46 40 numaralı telefondan Zoom İthalat’ı arayabilirsiniz.

En Çok Okunanlar
Dergi