Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > GB Labs Unify Hub Uzaktan Çalışma Platformu
GB Labs Unify Hub Uzaktan Çalışma Platformu
22.02.2022 11:39

Unify hub, günümüzün üretim ve çalışma ortamlarının tüm zorluklarını karşılamak için tasarlanmış bir platformdur. Mevcut bir GB Labs cihazına bağımsız veya yazılım yükseltmesi olarak sunulur.

Uzaktan çalışırken, şirket içi çalışma alanlarını ve bulut hizmetlerini uzak kullanıcılara bağlar. Konumdan bağımsız olarak, uzaktan çalışanlara sorunsuz bir şirket içi deneyim sağlar.

Hızlı veri erişimi: Hızlandırılmış ve kendi kendini yöneten önbelleğe alma alanı sağlamak için uzak çalışanların yerel depolaması ile birlikte çalışır.

Güvenli: Güvenli bağlantı protokolleriyle kimliği doğrulanmış erişim.

Bir dizi veri: Bir dizi “Çalışma devam ediyor” (WIP) verisi, yönetimi ve uygulaması kolay yedekleme ve DR stratejisi.

Ölçeklenebilir: Yüksek düzeyde ölçeklenebilir - Tek bir veri grubuna anında erişimle daha fazla çalışma yeri ekleyin.

Esnek: Tüm GB Labs depolama alanıyla çalışır ve Unify Hub içinde yapılandırılan çoğu NAS/SMB depolama ve bulut depolama hesabıyla kullanılabilir.

Unify Hub İstemci Yazılımı: GB Labs, uzak Unify Hub’ın görebileceği depolamayı monte etmek ve senkronize etmek için (sınırsız kullanıcılı) istemci yazılımı sağlar.

Çift yönlü senkronizasyon: Ev kullanıcıları, şirket içi depolamadaki merkezi veri seti ile senkronize tutulur.

Bulut entegrasyonunda, tek oturum açmayı kolaylaştırmak ve şirket içi bulut hesaplarına güvenli erişimi basitleştirmek için yerel kullanıcı izinlerini bulut hesaplarıyla hizalar. Kullanıcı deneyimini hızlandırmak, maliyetleri düşürmek ve internet bant genişliğinden tasarruf etmek için GB Labs teknolojisinden yararlanır.

Basitleştirilmiş kullanıcı yönetimi: Yerel “Kullanıcılar ve Gruplar”, istemci araçlarını yüklemeye gerek kalmadan standart ağ protokolleri kullanılarak Unify Hub tarafından önceden doğrulanmış ve monte edilmiş Bulut uç noktalarına erişmek için atanabilir.

‘Tek pencere’ veri görünürlüğü: Bulut ve şirket içi depolamayı tek bir görünümden görüntülemek, taşımak, kopyalamak ve düzenlemek için Unify Hub Dosya Yöneticisini kullanın.

Hızlandırılmış bulut erişimi: Unify Hub, HyperSpace’e benzer şekilde hızlanan görünmez bir alan sağlayan özel bir dahili Flash Cache dizisinin gücünden yararlanır.

Akıllı önbellek çıkışı kaydı: 30 TB’a kadar Flash Önbellek sayesinde, düzenli olarak kullanılan dosyaların tekrar tekrar çıkarılmasına gerek yoktur. Bu tamamen otomatiktir ve her zaman yalnızca bir gerçek veri kopyasının senkronize olmasını sağlamak için yönetilir.

Ofisi Buluta Bağlayın: Bulut hizmetleri ve bulut depolama, bulut tarafından sağlanan depolama ihtiyacını ortadan kaldırarak ofis depolama alanınızla güvenli bir şekilde etkileşime girebilir.

Zamandan ve paradan tasarruf sağlar: Verilere Bulut konumlarından bir kez erişildiğinde, veriler Flash Cache’de tutulur. Aynı veriler için tekrar istekleri, hızlı ve çıkma erişim sağlayan Flash Cache’den sağlanacaktır.

Özet olarak, teknolojinin iki önemli parçası bulut hızlandırma ve uzak çalışma alanları konularında uzman olan Unify Hub; şirket içi, bulut ve uzaktan çalışma entegrasyonunu kesintisiz bir şekilde sağlamak için çalışır.


Ürün Unify Hub Uzaktan Çalışma Platformu
Marka GB Labs
Firma Baran Bilişim
Telefon 0212 343 13 68
Web www.baranbilisim.com.tr

En Çok Görüntülenenler
Dergi