Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > DTS Synergy 7 Profile Hareketli Projektör Işık
DTS Synergy 7 Profile Hareketli Projektör Işık
22.02.2022 12:11

Synergy 7 Profile, İtalyan DTS Lighting firmasının hareketli kafa serisine ait çok güçlü, yeni bir projektör ışık kaynağı. 55.000 lümene kadar ışık çıkışıyla Synergy 7 Profile inanılmaz çok yönlülük ve kullanım özgürlüğü sunar. Ünite, otomatik odaklamalı 7° - 52° motorlu lineer yakınlaştırma ile birlikte 1050W saf beyaz LED kaynak kullanır. Ürün, 4 kanatlı döner bir çerçeve sistemine sahip.

Muhteşem efektler

Çok renkli efektler için yeni bir “mozaik” özelliği de dahil olmak üzere iki gobo tekerleği birlikte veya tek başına çalışabilir. Yeni eklenen filtre tekerleği, hem nesneler hem de insanlar üzerinde beyaz ışığın kullanımını iyileştiren birkaç filtre içerir.

Sıra dışı sessiz çalışma modu

Verimli dağıtım sistemi, sürekli sessiz bir çalışma sağlar. Maksimum yoğunlukta ölçülen gürültü seviyesi yalnızca 1 metre mesafeden 36 dBA (fan ayarı = Ultra-Silent). DMX aracılığıyla doğrudan Ultra-Silent modundan Silent veya Standard konuma geçilebilir.

Odaklama

Synergy 7’nin goboları, kadrajlandığında bile her zoom açısında ve mesafede mükemmel şekilde odaklanır. Doğrusal Frost filtresi, kademeli olarak sert kenardan yumuşak kenarlı projeksiyonlara geçmenizi sağlar. Yüksek kaliteli lensler ve Frost filtresi, buzlu veya odak dışı olduklarında bile gobolarla çalışmayı mümkün kılar.

Gelişmiş kısma işlevleri

Synergy 7 Profile, kamera çekimlerini kararma ve titreme açısından optimize etmek için iki yeni işlevle donatıldı. Hybrid Dimming, kırpışma açısından kısıcı (dimmer) tepki eğrisini iyileştirir ve etkin bir şekilde ortadan kaldırır. Öte yandan Frequency Fine işlevi, LED’in çıkış frekansının belirli herhangi bir değerde ince ayarına imkân verir.

Entegre irisli döner kadrajlama sistemi

Kadrajlama sistemi, 4 ayrı düzlemde çalışan 4 kanada sahip. Bu kurulum, her bir kanadın gerçek bir “perde” efekti ile görsel alana tam olarak girmesine / çıkmasına ve 60° (+/- 30°) dönmesine izin verir. Ayrıca tüm kadrajlama sistemi 90° (+/- 45°) dönebilir. Dahası, iris, ışın açıklığının daha büyük mesafelerde azaltılmasına izin verir.

Dynamove FX yazılımı ve sanal animasyon tekerleği

Dynamove, bir dizi çarpıcı 3B benzeri dinamik animasyon efekti sunan bir FX yazılımı. Güçlü makrolar, çeşitli kullanıma hazır çok katmanlı aydınlatma efektlerini parmaklarınızın ucuna getirir. Virtual Animation Wheel, klasik animasyon tekerleğinin yerini alır ve bir dizi olağanüstü dinamik arka planlar oluşturmanıza olanak tanır.

Gelişmiş renk karıştırma ve HI-Q kısma

Aydınlatma tasarımınız için doğru renk her zaman elinizin altında. Sadece jel filtre emülasyonunun dahili sanal renk paletinde seçim yapın. “Hi-Q Dimming” teknolojisi, çok çipli beyaz LED kaynaklarının parlaklığının arttırılmasında / azaltılmasında düşük kısma seviyelerinde bile bitişik değerler arasında “adımlar” olmaksızın mükemmel bir doğrusallığı garanti eder; ışık projeksiyonları bu nedenle televizyon çekimlerinde tamamen kırpışmasız sonuçlar verir.

Eksiksiz kontrol ve ağ bağlantısı

Üründe Art-Net 4 ve sACN mevcut.Bu protokollerin en son sürümlerini desteklemek, üst düzey Ethernet ağlarında büyük ölçekli kurulumlar için donatılmak anlamına gelir.


Ürün Synergy 7 Profile Hareketli Projektör Işık
Marka DTS
Firma Asimetrik
Telefon 0212 212 80 75
Web www.asimetrik.com.tr

En Çok Görüntülenenler
Dergi