Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Calrec Brio 36 Duet ve Medley Yayın Konsolları
Calrec Brio 36 Duet ve Medley Yayın Konsolları
21.03.2022 12:39

Brio, her sinyal yolunda dinamikler ve gecikmelerle dolu, eksiksiz bir konsol. Güçlü özellik seti, büyük bir dahili yönlendirici, çoklu monitör çıkışları, kapsamlı dahili I/O arabirimleri içerir ve ayrıca gelecekte büyüme için genişletilebilir.

Brio 36 Duet: Dahili Hydra2 bağlantısı, kapsamlı dahili I/O (giriş-çıkış) ve standart olarak 96 adet giriş kanalı ile teslim edilir.

Brio 36 Medley: Brio duet’teki her şeyin yanı sıra ayrıca bir Dante 64 kartı veya MADI I/O modülü ve 24 mikrofon/hat girişi, 16 analog çıkış ve 8 AES I/O içeren harici bir Br.IO kutusu ile birlikte satılır.

Brio neden gerekli?

Brio, DSP paylaşımı olmayan, tak-çalıştır kolaylığında, eksiksiz özellikli bir yayın konsolu, bu sayede her şeyin her zaman kullanılabilir halde olması, konsolu çok esnek hale getirir. Her türlü yayın iş akışına uyum gösterir, çalıştırması ve öğrenmesi kolay. Kapsamlı ücretsiz eğitim, pazar lideri teknik müşteri desteği ve Calrec’in ünlü güvenilirliği ile Brio, gelecek yıllarca konsol ihtiyaçlarını karşılar.

Sadeleştirilmiş düzen

Brio’nun denetim yüzeyi, çok sayıda ses yoluna anında erişim sağlamak için düzenli, kompakt ve yapılandırılabilir olacak şekilde tasarlanmış. 15,6” HD dokunmatik ekranı, daha derinlemesine kontrole hızlı erişim sağlar ve bir dizi aydınlatmalı döner donanım kontrolleri, dokunmatik ekran kullanıcı arayüzünde görüntülenen parametreler üzerinde hızlı ve hassas denetim sağlar.

Bağımsız çalışma 

Brio, denetim yüzeyine yerleşik I/O ve güç kaynağı üniteleri (PSU) ile tamamen bağımsız çalışabiliyor. Calrec’in Hydra2 ağı veya IP ağları üzerinden ses paylaşmak için daha fazla I/O bağlanmasına izin vermek için ek genişletme I/O yuvaları yerleştirilmiş. Bu, sistemi ortaya yeni çıkacak formatlara hazırlıklı hale getirir ve konsolun aynı anda birden fazla ağda bulunmasına olanak tanır.

Yayına özel tasarım

Brio, yayıncıların ihtiyaçlarına odaklanan ve yayın ortamları için tasarlanmış bir miks konsolu. Brio’nun ölçeklenebilir ve denetimli I/O donanımı, kapsamlı izleme, surround ses ve yüksek veri yolu miktarları, daha önce bu düzeyde bir üründe hiç bulunmayan özel amaçlı yayın işlevleri sağlar.

Geniş esneklik

Haber, spor, dış yayın, eSpor, uçuş donanımı, eğitim, ibadethane, kiralama,

eğlence ve PBS (Public Broadcasting Services) kurulumlarıyla Brio, nerede olursanız olun ihtiyaçlarınızı destekleyebilir. Küçük boyutunun son derece portatif ve kurulumu kolay olması, konsolu her gerektiğinde kullanılabilecek genel amaçlı bir sistem olarak ideal kılar.

DSP paylaşımı yok

96 adet DSP işleme yolu, konsolda başka neler oluyorsa olsun tüm kanallarda kullanılabilir; her bir kanal, operatöre eksiksiz, stressiz denetim sağlamak için özel DSP kaynaklarına sahip. Bağımsız DSP operasyonu, bir PC veya kontrol sıfırlaması (reset) durumunda sürekliliği garantiler.

Kapsamlı eğitim

Brio’da miks yapmak basit, ancak değişen çevremizde teknolojiyle başa çıkmak zor olabilir. Brio’nun sertifikalı ücretsiz eğitim kursu 17 modüle sahip ve UI dokunmatik ekranından, fader düzenlerine, veri yollarına, yönlendirme yüzeyi yapılandırmasına ve daha fazlasına kadar her şeyi kapsar.


Ürün Brio 36 Duet ve Medley Yayın Konsolları
Marka Calrec
Firma Asimetrik
Telefon 0212 212 80 75
Web www.asimetrik.com.tr

En Çok Görüntülenenler
Dergi