Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > AVID Pro Tools Müzik Prodüksiyon Araçları
AVID Pro Tools Müzik Prodüksiyon Araçları
20.06.2022 14:04

AVID Pro Tools araçları ailesini, yıllık veya aylık ücretli abonelik olarak sunduğu üç yeni ürünle güncelledi ve geliştirdi:

  • Yeni başlayan müzik yaratıcıları için Pro Tools Artist
  • Ciddi müzik yaratıcıları ve yapımcıları için Pro Tools Studio
  • Ses prodüksiyonu ve üst düzey müzik profesyonelleri ve tesisleri için Pro Tools Flex

Bu ürünler, mevcut Pro Tools ürün serisine önemli yeni yazılım yetenekleri, yeni sanal enstrümanlar ve diğer içerikler getiriyor ve onların yerini alıyor. En önemlisi, aktif abonelikleri veya sürekli Yazılım Güncellemeleri + Destek Planları olan mevcut tüm Pro Tools ve Pro Tools Ultimate müşterileri, yeni yazılım yeteneklerini ve uygulanabilir içerikleri ücretsiz ve otomatik olarak alacaklar. Bu, Pro Tools’unuz varsa, artık Pro Tools Studio’nuz olacağı anlamına gelir. Pro Tools Ultimate abonesiyseniz, Pro Tools Flex abonelik paketine geçeceksiniz. Etkin bir destek planına sahip Pro Tools Ultimate kalıcı lisansınız varsa, en son yazılımın tüm yeni geliştirmelerini almış olursunuz.

PRO TOOLS ARTIST 

Pro Tools Artist, harika şarkılar üretmek isteyen milyonlarca yeni nesil müzik yaratıcısı için özel olarak tasarlanmış yepyeni bir ürün olup, ritim yapmak, stüdyo kalitesinde müzik yazmak, kaydetmek ve  mikslemek için gereken her şeye sahip. Pro Tools oturum formatı endüstrinin evrensel dili olduğundan, aboneler projelerini işbirliği yapmak ve müziklerini bir sonraki seviyeye taşımak için dünyanın her yerindeki yapımcılara veya stüdyolara götürebilirler. 

PRO TOOLS STUDIO

Pro Tools Studio, işini ciddiye alan müzik yaratıcılarının, yapımcılarının ve mühendislerinin büyük projeleri kolayca oluşturup mikslemesine olanak tanır. Pro Tools Studio, artırılmış parça sayısı, surround ve Dolby Atmos miksi, gelişmiş otomasyon özellikleri (her ikisi de önceden yalnızca Pro Tools Ultimate’te mevcuttu) ve daha sayısız geliştirmeyle mevcut Pro Tools ürününü temel alır.

PRO TOOLS FLEX

Pro Tools Flex, en zorlu ve karmaşık projelerin üstesinden gelmek için Pro Tools’un tam gücüne ve gelişmiş iş akışlarına ihtiyaç duyan üst düzey müzik profesyonelleri ve ses post prodüksiyon ve müzik tesisleri için Avid’in sunduğu çözüm. Pro Tools Flex, benzersiz bir performans düzeyi sunmak için Pro Tools Ultimate yazılımının gelişmiş bir sürümünün yanı sıra ek içerik ve üçüncü firma lisanslarını içeren bir abonelik paketi. Daha önce olduğu gibi, Pro Tools | HDX veya HD Native sistemlerini çalıştırırken Pro Tools Ultimate yazılımı yine gerekir.

Yeni sanal enstrümanlar

AVID üç yeni Pro Tools yazılım ürününün yanı sıra iki yeni sanal enstrüman da sunuyor: Pro Tools | GrooveCell ve Pro Tools | SynthCell.

Pro Tools | GrooveCell, Pro Tools’da karmaşık vuruşlar ve davul paternleri oluşturmayı kolaylaştıran yeni bir sanal davul makinesi ve sıralayıcı. Hızlı iş akışları ve ilham yaratmak için tasarlanmış olup, kanalları üzerinde tam yaratıcı kontrol isteyen profesyonel içerik oluşturucular için üretildi.

Pro Tools | SynthCell, Pro Tools’da tanıdık eski tarzlardan gerçekten benzersiz olanlara kadar geniş bir ses paleti sağlayan modern bir sanal sentezleyici. İki osilatör, iki çok modlu filtre, bir LFO, zarflar, bir arpejatör ve çeşitli efektler kullanarak, sinüs dalgasından yukarıya doğru inşa ederek kendi seslerinizi sıfırdan şekillendirmeye başlayabilirsiniz.

Bu güçlü yeni sanal araçların her ikisi de mevcut tüm Pro Tools yazılım lisanslarına dahil.

SOUNDFLOW

SoundFlow, Pro Tools kullanıcılarının karmaşık, çok adımlı görevleri tek tuş basışlarına veya dokunmatik yüzeye dokunuşlara indirgemesine olanak tanıyan, son teknolojili bir iş akışı otomasyon platformu. SoundFlow Cloud Avid Edition, tüm yıllık Pro Tools Flex aboneliklerine dahil olup, klavye kısayolları, MIDI denetleyicileri ve HID cihazları tarafından özel olarak atanabilen ve başlatılabilen Pro Tools için 1.600’den fazla önceden oluşturulmuş makroya ve komuta erişim sağlar. 


Ürün Pro Tools Müzik Prodüksiyon Araçları 
Marka AVID
Firma Radikal Elektronik
Telefon 0212 259 79 71
Web www.radikaltr.com