Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Türkiye’nin ilk Tilta Hermit Helmet’i Kiralık Kameracım’da
Türkiye’nin ilk Tilta Hermit Helmet’i Kiralık Kameracım’da
25.07.2022 10:25

2015’te kurulan kurulan Kiralık Kameracım, Türkiye’nin her iline kiralama yapmaktadır. Kiralama haricinde, profesyonel ekip desteği, sosyal medya, canlı yayın ve prodüksiyon hizmetleri de vermektedir. Ekipman ve hizmet anlamında geniş bir yelpazeye sahip olan firma, yenilikleri de takip etme konusunda sınır tanımıyor. Tilta’nın birincil bakış açısı (POV) için özel tasarlanan ürünü Hermit Helmet, ilk defa Kiralık Kameracım’da kiralanmaya başlandı. Kalitesinden ödün vermeyen ve her ürünün en iyi ve yenisini sizlere sunan Kiralık Kameracım’a kiralikkameracim.com’dan ulaşabilirsiniz.

Tilta Hermit Helmet ürünü, eşi benzeri bulunmayan bir birinci kişi bakış açısı deneyimi sağlamak için tasarlanmıştır. Harici aksesuarlar için pek çok monte alanı bulunur ve ağırlığı dengelemek için ayarlanabilir dağıtım sistemine sahiptir. Yapı olarak hafif ve sağlamdır. Taşımayı ve hareket etmeyi kolaylaştırır. Her kafa yapısına göre değişkenlik gösterebilir. Böylelikle ayarlamak için uzun süre harcanmadan farklı kişilerin kullanımı sağlanır. 

Tilta Hermit Helmet ve diğer Tilta ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak için 0212 343 13 68 numaralı telefondan Baran Bilişim’i arayabilirsiniz.