Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Comrex BRIC-Link III IP Ses Kodeği
Comrex BRIC-Link III IP Ses Kodeği
23.11.2022 12:06

Comrex, popüler BRIC-Link kodek ailesinin en yeni üyesi olan BRIC-Link III’ü resmi olarak duyurdu. Dünya çapında aktif kullanımda olan 10.000’den fazla BRIC-Link kodek var ve BRIC-Link III, IP ses iletim teknolojisindeki en son gelişmelerden yararlanılarak güncellenmiş bir model.

BRIC-Link III, her kutuda tam çift yönlü stereo kodlayıcı ve kod çözücü sunan gerçek bir kodek. Gecikme ve kararlılığı otomatik olarak dengeleyen, ağ performansına bağlı olarak gecikmeyi dinamik olarak artıran ve azaltan bir seğirme arabellek (jitter buffer) yöneticisi dahil edilmiş. BRIC-link III, stereo ve mono lineer mod, FLAC modları, AAC/HE-AAC modları, Opus, G.722 ve G.711 dahil olmak üzere çok çeşitli kodlama algoritmaları sunar.

BRIC-Link III, yüksek güvenilirlik için yeni, daha güçlü bir mikroişlemciye sahip. BRIC-Link III ayrıca, varsayılan olarak iletken temas arabirimlerini (contact closure) tetikleyen ve diğer Comrex IP ses kodeklerine otomatik bağlantılar için yapılandırılabilen dört buton dahil olmak üzere gelişmiş ön panel göstergelerine sahip. BRIC-Link III, ACCESS kodek serisi ve daha eski BRIC-Link modelleri dahil olmak üzere diğer tüm Comrex IP ses kodekleriyle uyumlu. BRIC-Link III, artık ses toplama/katkı (audio contribution) için satın alınabilen yeni bir hizmet olan Gagl ile de çalışır. Gagl, herhangi bir Comrex IP ses kodek aygıtını en fazla beş uzak katılımcı için bir hub’a dönüştürür.

Diğer BRIC-Link kodekleri gibi, BRIC-Link III de Comrex’in patentli güvenilirlik araçları paketi olan CrossLock VPN teknolojisini içerir. Bağlantı birleştirme (bonding) teknolojisine ek olarak, CrossLock ayrıca çok önemli uygulamalar için bir Redundancy Mode içerir. BRIC-Link III, HotSwap tekniğinin avantajından faydalanabilir, yani kullanıcılar bir 4G/5G modemi yedek bağlantı olarak ayarlayabilir ve bu da ekstra bir güvenilirlik katmanı sağlayarak yalnızca ana internet bağlantısında sorun oluştuğunda devreye girebilir.

Müşteriler ayrıca, Comrex’in bakımını yaptığı ve IP kodekleri arasında kolay bağlantılara izin veren özel bir sunucu olan SwitchBoard’dan yararlanmak için opsiyonel olarak kodek başına bir kerelik lisans satın almayı da tercih edebilirler.

BRIC-Link III, kullanıcı dostu HTML-5 tabanlı bir arayüze sahip. BRIC-Link III ayrıca kompakt kasalı bir biçimde üretildi, bu nedenle bir stüdyo kurulumuna sığdırmak kolay. İki BRIC-Link III kodek donanımını tek bir aygıt rafına yan yana yerleştirmek için ikili raf kiti aksesuarı satın alınabilir. BRIC-Link III, uyumluluk için BRIC-Link normal (UDP), HTTP (Streaming Server, Icecast/Shoutcast, Multistreaming), RTP, TCP, IP Multicast & EBU 3326/SIP modu dahil olmak üzere çoklu çalışma modları için üretildi.

Tüm Comrex ürünlerinde olduğu gibi, aygıt yazılımı güncellemeleri hiçbir ek ücret ödemeden fiyata dahil. Mesai saatleri içinde İngilizce ve İspanyolca dillerinde ücretsiz teknik destek verilmekte. Her ünite bir yıllık üretici garantisine sahip.


Ürün BRIC-Link III IP Ses Kodeği
Marka Comrex
Firma Radikal Elektronik
Telefon 0212 259 79 71
Web www.radikaltr.com