Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Wohler iAM-MIX16 Ses Monitörü
Wohler iAM-MIX16 Ses Monitörü
18.05.2020 20:58

AoIP dahil çok sayıda kaynaktan ses izleme ve miksine yönelik iAM-MIX16, 16 adet seçilebilen çıkış kontrolüne sahip. Sadece OPT-ANGL içeren ürün, kabin rafında 1RU yer kaplıyor.

Wohler Technologies 30 yıldan fazla zamandır iş yapıyor. Kabin rafı monitörü ilk üreten firma, şimdi de IP izlemeyi yürütmek için modern medya kuruluşlarına bu yayın teknolojisini getiriyor. 

Esnek, uyarlanabilir, geleceğe dönük

Hızlı çalışılan OB, stüdyo ve canlı yayın yapım ortamlarına yönelik özel tasarlanan iAM-MIX, izleme ve miks için sinyallere ve herhangi bir tek sinyal kaynağının veya kaynakların miksinin kullanıcı tarafından tanımlanabilen ön ayarlarına anında erişmek için sezgisel ses sinyal takibi sağlıyor. Sinyal seçenekleri, en son IP formatlarını içeriyor: SMPTE 2110, SMPTE 2022, Ravenna/AES67 ve Dante.

Her ikisi de bağımsız master düzey kontrollü ve hızlı ses kesme yetenekli 8 veya 16 düzey kontrol seçenekleri var. Bağımsız OLED ekran göstergeleri durumları, sinyal varlık ölçümleri ve kanal adını gösteriyor ve manuel düzenlenebiliyor ya da ağa bağlı yönlendiriciden otomatik okunabiliyor. 

Aynı ağ üzerindeki çok sayıda ünite, kritik kurulum ayarlarını korumak için rol tabanlı yetkilendirmeyle hızlı yapılandırmayı destekleyen, tarayıcı tabanlı bir kullanıcı arayüzü yoluyla denetlenebiliyor. Kısaca iAM-MIX bir dizi ses sinyalinin takibi için kolay, küçük boyutlu bir çözüm gerektiren her uygulama için ideal bir çözüm. 

Özellikler ve avantajlar

  • Hızlı ses kesmeye izin veren 8 adede kadar ses kanalının hızlı seçimi ve toplanması
  • Bir master ses kesme/açma da sağlayan master ses düzeyi kontrolü
  • Her giriş için kanal isimleri görüntülenebiliyor ya da bir yönlendiriciden çekilebiliyor
  • Dahili hoparlörler, kulaklık jakı, USB ve Ethernet portları
  • IP tabanlı giriş-çıkış amacıyla gelecekte eklenebilecek I/O ve Ethernet girişleri için SFP yuvaları dahil bir dizi dahili ve opsiyonel konektörler ve sinyal işleme opsiyonları
  • 64 adede kadar ön ayar kaydedip çağırma
  • USB veya ağ yoluyla yazılım yükseltme
  • Uzaktan kumanda için API’ler var.

Ürün iAM-MIX16 Ses Monitörü
Marka Wohler
Firma Radikal Elektronik
Telefon 0212 259 79 71
Web www.radikaltr.com