Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > LiveU LU800 Saha Yapım Çözümü
LiveU LU800 Saha Yapım Çözümü
22.06.2020 16:46

Çok kameralı yapım ile gerçek 5G üzerinden kritik iletimi bir araya getiren LU800, canlı haber ve dinamik spor yapımları için oyunun kurallarını değiştiriyor.

LiveU canlı haber ve spor yayınlarına yönelik “hepsi bir arada” tarzı saha yapım ürününü sunuyor. LU800 çok kameralı prodüksiyon ve üstün görüntü ve ses yetenekleri ile gerçek 5G iletimi birlikte sunuyor. Tepeden tırnağa 5G potansiyelini açığa çıkarmak için tasarlanan ünite, sıra dışı hizmet kalitesi ve hataya karşı dayanıklılık sunuyor.

LU800 14 adede kadar bağlantıyı IP yoluyla güçlü bir şekilde bir araya getirerek, tek bir üniteden dört adede kadar yüksek çözünürlüklü, tamamen kare senkronizasyonlu sinyali destekliyor. Ünite ayrıca en iyi renk derinliği ve zenginliği için 4Kp60 10 bit HDR iletimiyle en yüksek kalitede görüntü performansı ve üst düzey yapımlar için 16 adede kadar ses kanalı sunuyor.

LiveU CEO’su Samuel Wasserman şunları söyledi: “Sektörün yaşadığı sosyal mesafe ve bütçe kısıtlamaları içerisinde bu çığır açıcı ürünü çıkarmak epey ilgi gerektirdi. Uzaktan yapım (REMI) iş akışlarını destekleyen, yüksek kaliteli, güvenilir ve uygun maliyetli çözümlere yoğun ve artan bir gereksinim var. LU800 müşterilere geleneksel yayın yöntemlerinden çok daha düşük bir maliyetle yayınlarını zenginleştirmeleri ve daha fazla etkinlik yayınlamaları için sınırsız olanaklar sunuyor.”

LU800 yüksek verimli dahili antenlerle desteklenen sekiz adede kadar 5G dahili, çift SIM kartlı modemle üstün 5G performansını bir araya getirerek, güç ve esneklik sunuyor. 5G operasyonlara en uygun şekilde tasarlanan LU800, 5G ağ evrimini tam destekleyerek ve maksimum çok yönlülük ile 5G’ye özgü gereksinimleri karşılıyor.  

Wasserman sözlerine ekledi: “Canlı spor karşılaşmalarının geri dönmesiyle birlikte canlı yapım ve görüntü toplamada 5G’nin önemli bir rol oynaması bekleniyor. LU800’ün akıllı 5G bağlantı birleştirme teknolojisi, spor stadyumlarında ve diğer etkinlik mekanlarında 5G ağların sundukları yüksek bant genişliği, düşük gecikme ve yüksek hızların avantajlarından yararlanıp görüntü kalitesinin sürdürülebilir olmasını sağlıyor. ABD, Asya-Pasifik ve Avrupalı hücresel servis sağlayıcılarla başarılı canlı 5G yayınlarımız ve EU 5G işbirliği projelerine devam etmekte olan katılımımız, bu alandaki bilgimizi ve uzmanlığımızı güçlendirerek, algoritmalarımızı ve çözümlerimizi buna göre zenginleştirmemizi sağladı.”

LiveU LU800 ile artık eksiksiz bir uçtan uca görüntü toplama, yapım ve dağıtım çözümü sunuyor. Ünitenin çok kameralı yapım görüntü akışlarını tamamen LiveU Central bulut tabanlı yönetim platformu yönetiyor ve otomatik olarak LiveU Matrix IP içerik yönetim ve dağıtım iş akışının içerisine aktarıyor.

LU800 çok kameralı ve tek kameralı modelleriyle her türlü müşteri gereksinimine ve yapım senaryosuna yanıt veriyor.  


Ürün LU800 Saha Yapım Çözümü
Marka LiveU
Firma Radikal Elektronik
Telefon 0212 259 79 71
Web www.radikaltr.com