Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Tascam US-HR Series Ses Kartları
Tascam US-HR Series Ses Kartları
21.02.2021 10:25

Tascam firması yüksek ses performansı, 192 KHz destek, USB Type-C bağlantı sunan yeni US-HR Series ses kartlarını sunuyor. 

Müzisyenlere, mühendislere, yayın uzmanlarına ve AV sistem bütünleştiricilere ses çözümleri üreten Tascam, US-HR Series yüksek çözünürlüklü USB ses arabirimlerini tanıttı. US-1x2HR, US-2x2HR ve US-4x4HR şeklinde üç modelden oluşan yeni ses arabirimlerinde 24 bit/192 KHz ses performansı, ultra düşük gecikme (4 örnek sürücü tamponu), üstün ses kalitesi için +48V phantom güçlü Ultra-HDDA mikrofon ön yükselteci, geniş kapsamlı yazılımlar var. Çeşitli ortamlarda kullanım amacıyla tasarlanan bu arabirimler, yeni başlayan ses meraklılarından proje stüdyo operatörlerine, podcast ve webcast uygulamalarına kadar her şey için ideal seçenek. 

Tüm US-HR Series arabirimlerde stereo/mono geçiş destekli bir geri döngü işlevi (Windows, Mac, iOS, iPad OS), OBS görüntü akış yazılımı desteği, verilen USB C-A kablosuyla USB Type-C bağlantısı, USB veri yolu güç işlevi var. Üç arabirimin tamamı, yan panellerde hafifçe yukarı doğru bakan dökme alüminyum petek yapısına sahip. Bu tasarım sadece zarif, göz alıcı bir tasarım sunmakla kalmıyor, aynı zamanda tam doğru ağırlığı sağlayarak, kablolar takılırken ve çıkarılırken arabirimin hareket etmemesini sağlıyor. Yukarı doğru bakmaları bu arabirimlerle çalışmayı da kolaylaştırıyor.

US-HR Series arabirimler ile verilen yazılım demeti, çeşitli görevler için geniş kapsamlı bir çözümler seti sunuyor. Yazılım demetinde Steinberg’den Cubase LE / Cubasis LE 3, IK Multimedia’dan SampleTank 4 SE, ve Auto-Tune Unlimited’e ücretsiz üç aylık abonelik var.

US-1x2HR

Tascam US-1x2HR bir 1Mic, 2-IN/2-OUT yüksek çözünürlüklü USB ses arabirimi olarak gitar ve vokal kaydeden müzisyenler için ideal. XLR mikrofon girişi ve hat veya enstrüman girişi arasında geçiş yapılabilen ¼ inç TRS girişiyle bu arabirim, kullanıcının sahip olabileceği her türlü girişin büyük çoğunluğunu destekliyor. Geliştirilmiş ses devresine sahip US-1x2HR, Ultra-HDDA mikrofon ön yükselteci sayesinde net ve doğal ses kalitesi sunuyor.

US-2x2HR

Tascam US-2x2HR müzik yapımları, podcast ve canlı internet akışı için çok yönlü bir 2-IN / 2-OUT MIDI/USB ses arabirimi. Bu arabirim iki adet XLR/TRS Combo girişine sahip ve her giriş için mikrofon, hat veya enstrüman yeteneği sunuyor. Üstün ses kalitesi, düşük gecikme ve geri döngü işlevlerinin yanı sıra,  US-2x2HR’ın MIDI IN ve Out terminalleri, klavye, davul makinesi, denetleyici gibi harici MIDI aygıtlarının arabirimin geniş yeteneklerinin bir parçası olarak senkronize edilmelerini ve denetlenmelerini sağlıyor. 

US-4x4HR

Bir 4-IN / 4-OUT yüksek çözünürlüklü MIDI/USB ses arabirimi olarak Tascam US-4x4HR son teknolojili müzik yapım ortamları kuran yapımcılar için ideal. US-4x4HR’ın 4 adet XLR mikrofon girişi ve 4 adet TRS hat girişi, her giriş için mikrofon, hat ve enstrüman yeteneği sunuyor. Bu sıra dışı arabirimdeki iki kulaklık çıkışı, aynı anda vokal-gitar kayıtları ve çok kanallı kayıtlar gibi çeşitli müzik ve multimedya yapım ortamlarında kullanılabiliyor. 

US-2x2HR gibi US-4x4HR’da da bulunan MIDI IN ve Out terminalleri, klavye, davul makinesi, denetleyici gibi harici MIDI aygıtlarının arabirimin geniş yeteneklerinin bir parçası olarak senkronize edilmelerini ve denetlenmelerini sağlıyor. 


Ürün US-HR Series Ses Kartları
Marka Tascam
Firma Radikal Elektronik
Telefon 0212 259 79 71
Web www.radikaltr.com