Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Neutrik, Connex’i Satın Alarak Bağlantı Çözümlerindeki Uzmanlığını Güçlendirdi
Neutrik, Connex’i Satın Alarak Bağlantı Çözümlerindeki Uzmanlığını Güçlendirdi
26.03.2021 18:12

CONNEX profesyonel etkinlik endüstrisi ve talepler, yüksek endüstriyel uygulamalar için yüksek kaliteli ürünler geliştirip üretiyor. 1990 yılında kurulan şirketin merkezi Almanya’nın kuzeyindeki Oldenburg kentinde. Ürün portföyü mobil veya sabit uygulamalar için çözümlerden oluşuyor. Bunlar arasında enerji dağıtım sistemleri, fiber optik çözümler, video ürünleri, Ethernet ürünleri, bölücüler, ekleme sistemleri, sahne donanımları, kablolama ve ölçün aygıtları var. 

http://www.broadcasterinfo.net/systems/images/KapakResimleri/8886dde1-7b09-42f8-8c3e-45b061c52f34.jpg

CONNEX sadece standartlaşmış ürünler üzerinde yoğunlaşmayıp, özgün çözümler de geliştiriyor ve projelerin uygulanmasında geniş kapsamlı danışmanlık hizmetleri ve desteği sunuyor. Devam etmekte olan araştırmalar, otomatik üretim süreçleri ve yüksek kaliteli bileşenlerin kullanılması, CONNEX ürünlerinin en iyi işlevleri, kaliteyi, güvenliği ve güvenilirliği sağlamasını garantiliyor.

Bu satın alımdan önce bile Neutrik Group, NEUTRIK ve REAN markalarıyla AV (ses-görüntü) uygulamaları için bağlantı çözümlerinde kendisini piyasa liderlerinden biri olarak konumlandırmıştı. Şirketin dünya çapında bin kişi civarında çalışanı var.

Neutrik Group CEO’su Chad Trevithick yorum yaptı: “Grubumuzun büyümesinden heyecan duyuyoruz. Connex GmbH bizim etkinliklerimizi daha fazla uygulama alanına genişletmemizi ve piyasadaki lider konumumuzu güçlendirmemizi sağlayacak.

Neutrik ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 312 24 24 numaralı telefondan Ertekin’i  arayabilirsiniz.