Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > GBLabs Yenilikçi Çözümleri ile Üretime Devam Ediyor
GBLabs Yenilikçi Çözümleri ile Üretime Devam Ediyor
26.03.2021 18:15

Medya ve eğlence sektöründe  güçlü ve akıllı depolama çözümlerini sunan GBLabs, altın sponsor olarak 15-24 Mart 2021 tarihlerinde  HPA Tech Retreat sanal etkinliği açılışında yer alıyor. Geçtiğimiz sene izlenen değişimleri, teknolojik gelişmeleri, uzaktan ve evde yaratıcı iş akışlarını planlayan GBLabs, bu yılki HPA oturumlarının bir parçası olacak. 

GBLabs’ın CEO’su Dominic Harland, “Bu yıl HPA Tech Retreat’te çok aktif bir rol üstleniyoruz, çünkü burası sektördeki profesyonellerin bir araya geldiği ve gerçekten bilgi ve deneyim paylaştığı bir yer olarak kabul ediliyor. Açık ve işbirliğine dayalı ortam, ortak üretim iş akışları oluşturmada üzerinde çalıştığımız her şeyi yansıtıyor. Yaratıcı geleceği tartışan geniş çaplı endüstri liderlerinin bir parçası olmaktan heyecan duyuyoruz”, dedi.

Vizyon ve hırsın güçlü ve sezgisel teknolojiyle nasıl uyum içinde çalışabileceğini sunmanın yanı sıra, GBLabs, geleceğin depolama zorluklarını ve nihai ve güvenli iş akışları için uzaktan çalışmanın nasıl tasarlanabileceğini etkinliğe ev sahipliği yapıyor.

GBLabs ürün ve çözümleri hakkında daha fazla bilgi almak için 0212 343 13 68 numaralı telefondan Baran Bilişim’i arayabilirsiniz.