Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Dejero Güçlü Bağlantı Taleplerini Karşılamak İçin Avrupa Ağını Genişletiyor
Dejero Güçlü Bağlantı Taleplerini Karşılamak İçin Avrupa Ağını Genişletiyor
01.05.2021 22:08

Dejero birçok sektörde çok önemli canlı görüntü ve gerçek zamanlı veri sağlama yönünde artan talepleri desteklemek için kiralama firmalarına kendi bağlantı çözümlerini sağlama stratejisinin bir parçası olarak bir dizi yeni Avrupalı çözüm ortağı edindi. 

Tesisler hala halka kapalı olduğu için yayıncılar izleyicilerine canlı spor içeren içerikler sağlamanın baskısı altında; yapım şirketleri ticari müşterilerinin gereksinimlerine en iyi hizmet verebilmek amacıyla uzaktan katılımcılarla çalışmak için iş akışlarını düzenliyorlar; kamu güvenlik kuruluşları yanıt sürelerini kısaltmaya ve koşullara farkındalığı yükseltmeye çalışıyorlar; kuruluşlar sosyal mesafe kuralları devam ederken müşterilerine daha iyi deneyimler sağlayabilmek için güvenilir ana ve yedek bağlantılara gereksinim duyuyorlar. 

Dejero ağına Avrupa’dan en son katılan kiralama iş ortakları, AV Pro ve Centron (Avusturya), Kaptures (Fransa), Profen (Türkiye), Tividoo (Almanya), Wired Broadcast ve P&C Communications (BK), Villrich Broadcast (Hollanda).

Tüm Dejero partnerleri, pandemi boyunca küresel çapta birçok kuruluşta güçlü bağlantı sağlayan EnGo mobil vericiler ve GateWay ağ birleştirme aygıtları gibi üst düzey ürünlerle donatıldılar. 

Çözümlerde sanal bir “ağların ağı” oluşturmak için birden fazla kaynaktan çeşitli kablolu ve kablosuz IP bağlantılarını aynı anda bir araya getiren patentli Dejero Smart Blending Technology, bağlantı yollarının güvenilirliğini arttırıyor, kapsama alanını genişletiyor ve daha fazla bant genişliği sunuyor.

Dejero ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 210 27 70 numaralı telefondan Profen’i arayabilirsiniz.