Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Tilta Hermit POV Destek Sistemi
Tilta Hermit POV Destek Sistemi
25.10.2021 14:59

Hermit POV Support System, kişisel görüş açısından çekim yapmak için “hepsi bir arada” tarzı profesyonel bir çözüm.

Sistemin merkezinde hafif, çizilmeyen dayanıklı, karbon fiberden üretilmiş kask var. Bu kask kameralarla, harici güçle ve kablosuz görüntü vericileri gibi diğer aksesuarlarla donatılmak için çeşitli seçenekler sunuyor. 

Hermit’in iki adet mafsallı rozet tabanlı montaj kolu, kaskın hem önüne hem de arkasına küçük boyutlu kameraların takılmasını destekliyor. 

Karmaşık kamera konumlandırmaları veya pek yaygın olmayan kurulumlarda daha iyi dengeleme gerekirse, iki farklı montaj plakası ile ikincil rozet uzatma kolları, ek mafsal noktalarına imkân veriyor.

Kaskın arkasındaki ayarlanabilen pil plakası, kamera ile aksesuarlara Gold Mount veya V-Mount pillerle enerji sağlamaya imkân veriyor. 

Öne monte edildiğinde kameranın ağırlığını karşılıklı mükemmel dengelemek için, pil plakası kaska uzak ve yakın olarak ayarlanabilen denge birimine (Balance Module) bağlanıyor. Mükemmel dengeyi ve rahat çalışmayı garantilemek için ek denge ağırlıkları da var.

Kaskın önünde, üstünde ve yanında yer alan Multiple Cold Shoe, 1/4 “-20 ve 3/8”-16 montaj noktaları çoğu aksesuarın yerleştirilmesine imkân verirken, ağırlığın dağıtılması için geniş esneklik de sunuyor.

Kameraların monte edilmesi için verilen 15mm Rod Adapter ve çeşitli uzunluktaki 15mm Rod’lar, çubuk tabanlı kamera kurulumlarında hızlı değişiklik yapma kolaylığı sağlıyor. 

Kaskın önüne, arkasına ve yanına beş farklı montaj seçeneği sunan Hermit POV Support System, kişisel görüş açısından çekim çözümleri sunan en gelişmiş ürün. Tilta ağır kamera sistemleri kullanılırken ek boyun desteği kullanılmasını tavsiye ediyor. 

Tilta ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için 0212 343 13 68 numaralı telefondan Baran Bilişim’i arayabilirsiniz.