Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Marshall CV605-U3 IP Bağlantılı USB-C PTZ Kamera
Marshall CV605-U3 IP Bağlantılı USB-C PTZ Kamera
20.01.2022 13:00

Yayın ve ProAV kamera ve ekipmanlarının lider üreticilerinden biri olan Marshall Electronics, USB-C, IP (Ethernet) ve HDMI bağlantılı USB tabanlı CV605-U3 PTZ kamerasını piyasaya sürerek, kullanım kolaylığında çıtayı yükseltti.

CV605-U3 PTZ kamera, video konferans, işbirliği içerisinde çalışma ve internette görüntü akışı (streaming) için USB-C ve IP ile esnek çıkış seçenekleri sunar. HDMI bağlantısı, HDMI izleme veya iş akışları arasında geçiş yapma ile çok çeşitli seçenekler sunar ve IP (H.265/H.264), kamera kurulumu ve kullanımı için tek kabloyla kolay bir kullanım sağlar. Zoom tarafından onaylanan CV605-U3, Zoom Room altyapısı içerisinde sorunsuz bir şekilde çalışabilir. Ultra düşük bozulma ve yüksek kaliteli görüntü ile geniş açılı 85 ° AOV ile başlar ve bu fiyat noktasında standardı çok daha yükseğe taşır.

CV605-U3, görüntü kalitesinin her zaman ilk koşul olmadığı USB-C ve IP ağ bağlantılı HD iş akışlarında kullanım için uygun ve doğru renklerle ultra net görüntüler sağlar. Bu PTZ kamera, video konferans, görüntülü işbirliği, canlı akış, OBS Studio, Zoom ve çok daha fazlası dahil olmak üzere çok yönlülüğün en önemli konu olduğu durumlarda ideal. Ayrıca CV605-U3, olağanüstü düşük ışık hassasiyetiyle çalışarak, değişken ve zorlu aydınlatma koşullarında net bir görüntü sağlar.

CV605-U3 5x optik zoom USB-C, HDMI ve IP kamera, net ve canlı HD görüntüler çekmek için yüksek performanslı bir 2 Megapiksel sensör kullanır. CV605-U3, 60 fps kare hızında 1920x1080p’ye kadar çözünürlük sunar. Geniş açılı optik zoom lensi, minimum bozulma ve ilave 12x dijital zoom ile 15 milimetreye ulaşma yeteneğiyle 85 derecelik etkileyici bir yatay görüş açısı (wide open) sunar.

CV605-U3 ayrıca, görüntülü aramalar sırasında veya kullanıcıların bir video konferansa yeniden katılmadan önce görünmeden, özel olarak ara vermeleri gerektiğinde, kameranın kullanılmadığında doğrudan aşağı baktığı bir Privacy Mode işlevine sahip.

Marshall Electronics Kameralar Direktörü Tod Musgrave şunları söyledi: “Görüntülü toplantılarda veya molalarda değilken fikri mülkiyeti ve özel bilgileri korumak, gizlilik için bekleme (standby) modunu eklememizin arkasındaki itici güç oldu. Kristal netliğinde görüntüleri ve çoklu bağlantı türlerini de eklediğinizde, fiyat düzeyinin cazip olduğu ortada.

CV605 serisi kameralar CV605-U3/U3W ve CV605-BK/WH, sıra dışı fiyatlar ve eşsiz video kalitesiyle Marshall’ın giriş seviyesi PTZ kamera serisini oluşturur. 2022’nin geri kalanında daha da uygun fiyatlı modeller planlanıyor.


Ürün CV605-U3 IP Bağlantılı USB-C PTZ Kamera 
Marka Marshall Electronics
Firma Mavi İletişim
Telefon 0212 274 69 10
Web www.maviiletisim.com.tr