Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Roland AeroCaster Canlı Görüntü Akış Sistemi
Roland AeroCaster Canlı Görüntü Akış Sistemi
22.02.2022 12:36

Çok kameralı canlı internet akışı için kameraları, bilgisayarları ve resim masalarını bağlamak için tipik olarak ihtiyaç duyulan karmaşık kurulum ve kablo karmaşasından kurtulun. Devrim niteliğindeki Roland AeroCaster sistemi, yalnızca bir iPad ve birkaç cep telefonu ile dakikalar içinde en sevdiğiniz platformda kablosuz olarak geçiş ve akış yapmanızı sağlar.

AeroCaster, herkesin profesyonel düzeyde prodüksiyon kalitesiyle kablosuz çoklu kamera kurulumu oluşturmasını kolay ve ekonomik hale getirir. Herkesin taşıdığı mobil cihazların A/V gücünden yararlanan sistem, online talk show’lardan müzik performanslarına, canlı ticarete, uzaktan eğitime ve ötesine kadar her türlü canlı yayın uygulaması için yeni bir yaratıcı olanaklar dünyasının kapılarını açıyor.

  • Donanım kontrol yüzeyi/ses arabirimi ve eksiksiz özellikli iPad uygulaması ile güçlü kablosuz prodüksiyon çözümü
  • Aynı anda dört adede kadar kablosuz cihaz ve ayrıca sunucunun iPad’indeki kamera arasında geçişler
  • Desteklenen dört adede kadar iOS ve Android akıllı telefon ve tabletten kablosuz kamera bağlantılarını destekler
  • Google Chrome web tarayıcısı aracılığıyla bilgisayarlardan ve mobil cihazlardan kablosuz olarak ekran paylaşımı
  • Çeşitli geçiş efektleriyle kameralar, medya ve sahneler arasında geçişler
  • Başlıklar, grafikler ve resim içinde resim (picture-in-picture) pencereleriyle 30 sahneyi kaydetme ve geri çağırma
  • iPad’inizde depolanan görüntü, ses, fotoğraf ve grafikleri entegre etmek için medya havuzu
  • Wi-Fi veya 4G/5G hücresel ağlar üzerinden doğrudan YouTube, Facebook Live, Twitch ve özel RTMP kanallarına görüntü akışı 
  • Sezgisel donanım kontrol yüzeyi ve iki XLR girişli, 3,5 mm stereo girişli ses arabirimi, kulaklık ve monitör çıkışları
  • En Hızlı, en basit switcher kurulumu

AeroCaster, inanılmaz derecede çok yönlü ve yapılandırması kolay, süper güçlü bir A/V anahtarlama ve geçiş sistemi. Neredeyse hiç vakit kaybetmeden birden fazla kamerayı ve yüksek kaliteli sesi bir Wi-Fi veya 4G/5G hücresel ağ üzerinden YouTube, Facebook, Twitch ve özel RTMP kanallarına aktarabilirsiniz.

AeroCaster sistemi, iPad için AeroCaster LIVE uygulamasından, AeroCaster VRC-01 donanım kontrol yüzeyi ve ses arabiriminden, iOS ve Android mobil cihazlar için AeroCaster Camera uygulamasından oluşur. Bilgisayarlardan ve mobil cihazlardan BYOD ekran paylaşımı da desteklenir.

İstediğiniz görüntü akış platformuna bağlanın

AeroCaster, önde gelen görüntü akış platformlarına kolay kablosuz bağlantı sağlar. Ve sistemi satın almanız, abonelik ücreti gerektirmeden tüm AeroCaster özelliklerine tam erişim sağlar.

Beş kaynaktan görüntü yakalayın

Dört mobil cihazdan uzaktan görüntü çekimine ek olarak, iPad’deki kamerayı kullanarak beşinci bir canlı görüntü kaynağına erişebilirsiniz.

Sahnelerde tek dokunuşla değişiklikler

Metin bindirmeleri, grafikler (saydam PNG dosyaları dahil), resim içinde resim pencereleri veya bölünmüş ekran görünümleriyle 30’a kadar sahne ön ayarı oluşturun.

Profesyonel video efektleri kolaylaştı

Pürüzsüz, gerçek zamanlı geçişler için kesmeler, çapraz çözülmeler ve süpürme efektleri kullanın.

iPad medya içeriğine erişin

Başlıklar oluşturun ve iPad’inizin resim kütüphanesinden video klipler, fotoğraflar ve grafikler oynatın.

İhtiyacınız olan kamera cebinizde

Günlük video prodüksiyonları için her zaman pahalı DSLR ve kaydedicili video kameralara ihtiyacınız yok. AeroCaster sistemi ile en yeni telefonlardaki harika kameralardan tam olarak yararlanabilir ve bunları canlı yayınınız için yüksek kaliteli girişler olarak kullanabilirsiniz.

Kablosuz özgürlük ile kolay görüntü yakalama

Tamamen kablosuz bağlantıyla, telefonları geleneksel bir kamera kullanmanın zor olduğu yerlere yerleştirmek için hazır sabitleyici yuvaları kullanabilirsiniz. Ve uygun fiyatlı gimbal yuvaları ile kablosuz ağınızın ulaşabileceği her yerden sarsıntısız mobil çekimler yapabilirsiniz.

Tüm kameralarınızda tek bir yerden ince ayar yapın

Mobil cihazlar AeroCaster LIVE’a bağlandıktan sonra, uygulama içinden tüm gelişmiş kamera ayarlarına uzaktan erişebilirsiniz. Farklı telefon kameraları arasında görüntüyü dengeleyip eşleştirin ve odak, zoom, pozlama, beyaz dengesi ve diğer ayarları denetleyin.


Ürün AeroCaster Canlı Görüntü Akış Sistemi  
Marka Roland
Firma Mavi İletişim
Telefon 0212 274 69 10
Web www.maviiletisim.com.tr