Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Gelişmiş Ağ Yönetim Sistemi AVIWEST Manager
Gelişmiş Ağ Yönetim Sistemi AVIWEST Manager
21.06.2022 12:30

AVIWEST Manager, kuruluşların sahip oldukları AVIWEST ekosistemi için geniş kapsamlı, uçtan uca bir merkezi yönetim platformu (Central Management Platform). Küçük sistemlerden ülke çapına yayılan geniş kurulumlara kadar ölçeklendirilecek yapıda tasarlanan çözüm, donanım filosunun boyutu ne olursa olsun günlük operasyonları kolaylaştırır. 

Operasyonlarınızı hızlandırın

Manager, yayıncıların ve video profesyonellerinin, saha birimlerinin yanı sıra üçüncü tarafların ekipmanları da dahil olmak üzere tüm AVIWEST canlı görüntü toplama/katkı sistemlerini izlemelerini ve yönetmelerini sağlayan, güçlü bir uygulama.

Manager, bir operatörün merkezi bir web tabanlı kullanıcı arayüzü aracılığıyla büyük miktarda cihazı yönetmesini ve kontrol etmesini sağlayarak, uzaktan canlı görüntü prodüksiyonu ve haber toplama tarzını dönüştürür. Şirket içinde konuşlandırılabilir veya bulut tabanlı bir çözüm olarak çalıştırılabilir ve her türlü haber veya canlı video prodüksiyon organizasyonuna basitlik, esneklik ve verimlilik getirir.

Küçükten büyüğe her ölçekte kurulumlar

Donanım filonuzun büyüklüğü ne olursa olsun mutlaka operasyonlarınızı kolayca yönetilebilir hale getirin.

Küçükten çok büyük ölçekliye kadar kurulumları yönetmek için sıfırdan tasarlanan tek bir Manager birimi, yüzlerce AVIWEST vericisini yönetmek için kullanılabilir. Erişim, farklı erişim haklarına sahip birkaç operasyon ekibi arasında bölünebilir, bu da günlük operasyonları hassas ve kolay bir şekilde yönetmeye olanak tanır.

Kritik olaylara her zaman hazır

Sağlam bir Linux platformuna dayanan Manager, kritik olaylar sırasında sistemin her zaman kullanılabilir olmasını sağlamak için yüksek kullanılabilirlik, çok düşük kesinti sağlayan yedeklilik mekanizmasına sahip.

Bu yüksek kullanılabilirlik mekanizması, birincil sunucu arızası durumunda yedekleme birimine otomatik ve sorunsuz geçiş ile birlikte 1+1 yedekli iki Manager birimi arasında otomatik veritabanı senkronizasyonunu garantiler.

Öykü merkezli iş akışları için optimize edildi

Verimliliğinizi artırmak ve işletim maliyetlerini azaltmak için görev merkezli iş akışları sorunsuz bir şekilde başlatılabilir.

Manager, Dijital Varlık Yönetim Platformuyla kolay entegrasyon yoluyla meta veri ve medya indeksleme sürecini uçtan uca yönetmeye olanak tanır. Manager ile birlikte SIM tüketim ayrıntılarının yanı sıra ayrıntılı veri tüketim raporları da mevcut.

Konferans modlu interkom

Grup konferans modlu güçlü bir SIP tabanlı intercom sayesinde Manager, ister sahada ister kontrol odasında olurlarsa olsunlar, ekiplerinizin birlikte iletişim kurmalarına yardımcı olur.

Saha operatörleri, SIP tabanlı konferanslara kolayca katılarak birlikte iletişim kurabilirler ve kontrol odasından canlı talimatlar alabilirler.

Veri tüketiminizi yönetin

Tüm SIM kart tüketiminin ve ilgili ekipmanın merkezi bir görünümü sayesinde veri tüketimi kolayca takip edilebilir.

Manager, SIM tüketim ayrıntılarıyla birlikte ayrıntılı veri tüketim raporları sunarak, işletme maliyetlerini kontrol etmeye ve azaltmaya olanak tanır.

Profesyonel hizmetler

Uzmanlardan oluşan AVIWEST ekibi, projelerin tüm süresi boyunca en iyi müşteri deneyimini ve desteğini sağlamayı taahhüt eder. 7/24 küresel bir destek hizmeti olan Roaming Solution sunuyor ve coğrafi olarak farklı yerlere dağıtılmış bir mühendis ekibi sağlıyor.

AVIWEST ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 222 80 50 numaralı telefondan Momento Medya’yı arayabilirsiniz.