Reklamı Kapat
Anasayfa > Fuarlar > Akratek Yerli Üretimlerine Yeni Ürünler Katmaya Devam Ediyor
Akratek Yerli Üretimlerine Yeni Ürünler Katmaya Devam Ediyor
01.10.2018 15:59

Akratek Elektronik broadcast sistem entegratörü bir firma olarak yola koyuldu ama zaman içerisinde kendi üretimlerini de yapmaya başladı. Ekibini tamamen kendi alanlarından mezun tecrübeli uzmanlardan kuran Akratek’te elektronik - haberleşme mühendisleri, Sinema TV bölümü uzmanları, bilgisayar mühendisleri, radyo - TV teknolojileri teknikerleri bulunmaktadır. Güçlü satış ve teknik servis departmanlarına sahip olan Akratek Elektronik müşterilerine hızlı ve güvenilir çözümler sunmaktadır. Bir projeyi oluşturan tüm ürünlerin komple satışını, kurulumunu ve eğitimini yapan Akratek aynı zamanda ürünleri tek tek kutu satışı olarak da yapmaktadır. Doğru ürünü seçmede müşterilerine her zaman seçenek sunan ve destek olan Akratek, satış sonrası teknik servis hizmeti ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı başarmaktadır.

Yakın zaman önce www.akratekstore.com online satış sitesini de kuran Akratek müşterinin ürünlerini en uygun fiyatla ve en uygun şekilde 7 gün 24 saat kredi kartıyla sipariş etmesini sağlıyor. 

Akratek, yerli üretim yeni ürünleriyle ürün yelpazesini genişleterek uluslararası fuarlara katılma konusunda oldukça kararlı. Fuarda tanıtımını yaptıkları ürünler:

PRO173UHD Monitör

Fortinge; yayıncılık, sinema ve CCTV sektörlerinde kullanılabilecek UHD panele sahip PRO173UHD’yi tanıttı. Masaüstü ve rack kabinet kitleri çeşitli alanlarda kullanabilmek için standart olarak ürünle beraber gelmektedir. V mount adaptör özellikle dış mekan kullanımları için ürüne fonksiyonellik katmıştır. Mükemmel bir “fiyat – performans” dengesine sahip olan 17,3 inçlik panel ve 3840x2160 çözünürlüğü sayesinde gerçek 4K video kalitesi elde edilmektedir. Üzerinde harici ses giriş ve çıkışları ile kullanıcıların isteklerine yeterince cevap verebilecek niteliktedir. 

Prolock Saat Bilgi Çözümü

Proclock, LTC girişi ile uydu üzerinden zaman senkronizasyonu için sistem odalarında ve stüdyolarda kullanılacak bir çözümdür. Kritik görevlerin yapıldığı ve doğru saat bilgisinin ihtiyaç duyulduğu merkezi yönetim ve kontrol odaları için ideal bir cihazdır.

JC1 El Kontrol Cihazı

JC1 el kontrol cihazı, özellikle ERA Studio Prompter serisi için üretilmiş olup kolay kullanım için ergonomik bir tasarıma sahiptir. Atanabilir işlev düğmeleri, ileri-geri sarma ve haber metin atlatma gibi kontrolleri sağlamaktadır.

TOUCH156 Monitör

TOUCH156, çeşitli kullanım alanlarının gereksinimlerini karşılamak için bir “dokunmatik ekran monitörü” olarak geliştirildi. Ürün 10 farklı noktada kapasitif hassas dokunma özelliğine sahip olup profesyonel yayın kullanımı için özel olarak TV/sistem kontrol odaları, dokunmatik ekran ve dijital tabela çözümleri için de idealdir. Metal kasa, zorlu koşullarda kolay kullanım sağlar. Vesa bağlantısı ile farklı mekanlara konumlandırma sağlanabilmektedir.

Era Stüdyo Prompter Serisi 

Era Stüdyo Prompter Serisi büyük stüdyoların ihtiyaçlarına uygun olarak üretilmiş tasarımı, fonksiyonları ve fiyatı ile sektörde adından çokça söz ettirecek olan bir üründür. SDI giriş – çıkış, Composite ve HDMI giriş ve Tally girişi bulunmaktadır. DC In -Out ile enerji gereksinimi kolayca karşılanabilmektedir. Herhangi bir alet takımı olmaksızın kolay kurulum işlemi, otomatik olarak ters görüntü sağlayan “ters ayna” gibi ana özelliklerden biridir. Profesyonel ENG ve stüdyo kameraları için uygundur. Ayrıca bu yeni ergonomik tasarım sayesinde tripod üzerinde karşıt dengeyi azaltma yeteneğine sahip olacaksınız.

www.fortinge.com

En Çok Okunanlar
Dergi