Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Evertz evBLADE-4Z10-10G-HW FPGA Hızlandırmalı Bilgi İşleme Aracı
Evertz evBLADE-4Z10-10G-HW FPGA Hızlandırmalı Bilgi İşleme Aracı
05.02.2019 18:00

Evertz evEDGE sanal medya işleme platformu asıl çekirdek yayın hizmetlerini temel sinyal işleme sistemlerinden ayırarak yayın altyapılarında devrim yaratıyor. Bu paradigma ayrık, sabit işlevli donanımdan lisanslanabilen yazılım hizmetleriyle jenerik donanımın bilgi işlem araçlarına kayarak, değişen tesis gereksinimlerini dinamik olarak karşılayıp uyarlanabilen esnek, ölçeklendirilebilir, dinamik bir yayın altyapısı sağlıyor. 

evEDGE sanal yayın altyapısı, evEDGE destekli bilgi işlem platformları üzerinde gerektiğinde çekirdek görüntü/ses/yardımcı hizmetleri kolayca yönetmek, lisanslamak ve kurmak için gereken araç setlerini sağlıyor. 

evBLADE-4Z10-10G-HW, evEDGE sanal yayın altyapısı platformu için çok düğümlü bir FPGA hızlandırmalı bilgi işlem aracı. evBLADE’in sunduğu yüksek yoğunluklu FPGA işleme düğümleri yeniden yapılandırılarak özel ses, görüntü, yardımcı veri işleme süreçleri sağlanabiliyor. ev-BLADE sanal bir ortamın dinamikliği ve esnekliğini sağlarken, düşük gecikmeli, düşük güçlü, deterministik ve güvenilir FPGA işleme süreçlerini garantiliyor.

evBLADE jenerik işleme yapısı sayesinde farklı işleme süreçlerini destekliyor. Böylece sabit işlevli aygıtlara veya COTS donanımlarına göre daha fazla verimlilik ve bilgi işlemden yararlanma sağlanıyor. evBLADE tam olarak istenen zamanda gerekenin yapılmasını sağlıyor.

evBLADE’in dört bilgi işlem düğümü, benzersiz işleme kapasitesi sağlıyor. Tek düğümlü bir düzene örnek, kare senkronizasyonu, renk düzeltme, gürültü azaltma, zengin ses işleme özellikleri ve yardımcı veri işleme sağlayan bir 7814UDX-2 çift yollu 3G/HD/SD Up/Down/Cross çevrim. Bu tek bir evBLADE üzerinde 4 adet 7814UDX-2 modülüne eşdeğer bir çözümle sabit işlevli bir 7814UDX-2 kurulumunun iki katı yoğunluk sağlıyor. 

evBLADE büyüyen bir yazılımla lisanslanabilen ve kurulabilen çekirdek görüntü/ses/yardımcı veri işleme hizmetleri kütüphanesini destekleyerek, sadece bugünün değil geleceğin ihtiyaçlarını karşılamaya da hazır bir platform sağlıyor. evBLADE SMPTE ST 2110 ve HDR çevrim gibi teknolojileri destekliyor. FPGA hizmetleri kütüphanesi hem evBLADE-4Z10-10G-HW hem de evBLADE-Z10-AP-10G-HW üzerinde sağlanabiliyor. Mevcut hizmetlerin güncel bir listesi Evertz’den edinilebiliyor. 

evBLADE bilgi işlem düğümleri bir RESTful webAPI yoluyla eksiksiz yönetilebiliyor. Hizmet denetimi ve yapılandırma da SNMP üzerinden yapılabiliyor. Bu arayüzler Evertz VUE kullanıcı arayüzü, Magnum, VistaLINK PRO, Mediator ve üçüncü firma sistemleriyle kusursuz bütünleşme sağlıyor. 

evBLADE bilgi işlem düğümleri Evertz inSITE’ı da destekliyor. Böylece sistemin sağlığı ve bilgi kullanımı dahil bilgi işlem havuzunun üzerinde tüm işlemlerin geçmiş analiziyle ön plana operasyonel zeka getiriliyor.

evEDGE platformu evBLADE, COTS sunucuları ve özel/halka açık bulut oluşumları içeren heterojen bilgi işlem havuzları üzerinde hizmetler kurmanın yönetim, lisanslama, izleme ve kurulum işlerini kolaylaştırıyor. 


Ürün evBLADE-4Z10-10G-HW FPGA Hızlandırmalı Bilgi İşleme Aracı
Marka Evertz
Firma Aviteng
Telefon 0212 549 99 92
Web www.aviteng.com