Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Litepanels Gemini 2x1 Soft RGBWW LED Panel
Litepanels Gemini 2x1 Soft RGBWW LED Panel
21.03.2022 12:41

Gemini 2x1 Soft RGBWW LED panel hafif ve çok yönlü bir ışık kaynağında çok geniş sinematik aydınlatma yetenekleri sunuyor. Üstün güç ve performanslı, gerçek bir yumuşak ışık olan Gemini 2x1 Soft, 16.7 milyondan fazla rengi ve 11 sinematik ışık efektiyle görüntü yönetmenlerine, aydınlatma tasarımcılarına ve ışık şeflerine küçük boyutlu bir çözüm sağlıyor.

RGBW

Kırmızı, yeşil, mavi ve beyaz LED’ler üzerinde ayrı ayrı denetime imkan vererek 16.7 milyonun üzerinde şık ve zengin renkler üretiyor.

CCT

Tam artı-eksi yeşil/magenta ton ayarıyla sıcak 2.700K ile soğuk 10.000K arasında hassas, kusursuz, tüm spektrumda korelasyonlu renk sıcaklık denetimi.

HSI

360 derece renk tekerleğindeki her rengi elde edebilmek için renk, doygunluk ve yoğunluk kullanarak hassas renk miksi için.

GEL

Tungsten ve Daylight kaynak kullanabilme yeteneğiyle 30 adet endüstri standardında jel içeren dijital kütüphanenin sunduğu toplam 600 jel seçeneği.

Efektler

İsteğe göre düzenlenebilen 11 adet sinematik özel efekt.

Bağlantı

Gemini 2x1 Soft ışıktaki IN ve Through DMX XLR5 ile RJ45 konektörleri sayesinde kaynaklar seri bağlanarak büyük setler aydınlatılabiliyor ya da üst üste yerleştirilerek ikili veya dörtlü Gemini yapılandırmaları elde edilebiliyor. Gerektiğinde daha da büyük ışık grupları oluşturulabiliyor, ve küçük kurulumlar için kolayca tek tek ayrılabiliyor.

İsteğe göre aydınlatma

TLCI ve CRI değerleri 99 olan Gemini 2x1 Soft, tüm kare hızlarında ve deklanşör açılarında, %100 ile %0 arasındaki bütün kısma ayarlarında renk kayması ve kırpışma yaratmayan ışık kalitesi sabit. Kişisel aydınlatma ayarları altı adet kullanıcı tanımlı ön ayar olarak istendiğinde hemen çağrılabiliyor, USB sürücüye kaydedilip başka Gemini ışık kaynaklarına kurulabiliyor.

Kararlı ve kırpışmasız

Tüm Litepanels ışık kaynakları gibi Gemini 2x1 Soft da gelişmiş LED denetimiyle her türlü yoğunluk ve kare hızında özel zamanlama ayarı gerektirmeden kararlı ve kırpışmasız ışık yaratıyor. Kısılırken renk sıcaklığını sabit olarak koruyor.

Güç

100-240 VAC çoklu gerilim girişlerine sahip Gemini 2x1 Soft, küresel bir aydınlatma çözümü. Düşük enerji tüketmesi sayesinde tek bir prizden dört adede kadar aygıt zincir şeklinde bağlanarak çalıştırılabiliyor. AC gerilim yoksa sorun değil; Gemini 2x1 Soft V-Mount, Gold Mount ve VCLX tarzı blok bataryalarla tam yoğunlukta çalışarak, kusursuz ışığın her yerde yanınızda olmasını garantiliyor.

Hızlı donatım

Dahili güç kaynaklı ve hafif Gemini 2x1 Soft, kutusundan çıkar çıkmaz, ekstra kablo, parça veya montaj gerektirmeden çalışmaya hazır olduğu için kurulum süresi son derece kısa. Sadece 10.1 kilogram ağırlığında.

Denetim

Işık kaynağı hem sette hem de olay yerlerinde dahili kontrol panelinden hızla, kolayca ve yaratıcı bir tarzda denetlenebiliyor. Uzaktan kumanda için kablolu RJ45 veya XLR5 DMX seçenekleri tercih edilebiliyor ya da geniş bir ışık, efekt ve renkler dünyasını parmak uçlarına getirmek için Litepanels SmartLite Director iOS uygulamasıyla Bluetooth veya kablosuz DMX’e geçilebiliyor.

Litepanels SmartLite Director app

Yeni nesil akıllı aydınlatma denetimi için tasarlanan Litepanels SmartLite Director uygulaması, birbirine bağlı çok sayıda Litepanels ışığın renk ve yoğunluklarının sezgisel bir şekilde ayarlanmasına imkan veriyor. Bir sahnenin ortam ışığını hızla değerlendirmek ve dinamik kurulumlar için renk sıcaklıklarını eşleştirmek için bir iPad veya iPhone üzerinde kamera kullanılabiliyor.


Ürün Gemini 2x1 Soft RGBWW LED Panel
Marka Litepanels
Firma Linka
Telefon 0212 358 45 20
Web www.linkgroup.com.tr

En Çok Görüntülenenler
Dergi