Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Ross Video TouchDrive Yapım Anahtarlama Panelleri
Ross Video TouchDrive Yapım Anahtarlama Panelleri
20.12.2020 17:22

TouchDrive akıllı telefonlarda severek kullandığımız dokunmatik teknolojinin aynısını görüntü yapım anahtarlama masalarına getirerek, bir teknik yönetmen/görüntü miks uzmanı ile anahtarlama cihazları arasındaki ilişkiyi yeniden belirliyor. Kontrol paneli üzerindeki her ekran dokunmatik. Bu da tüm özellikleri operatörün parmak uçlarına getiriyor.

Güvenle denetim

Yüksek çözünürlüklü, zengin renkli dokunmatik ekranlar, kaynak ve aygıt denetimini hızlandırmak için net görsel işaretler sunuyor. TouchDrive, veri yolu haritalarını yapılandırırken, buton işlevlerini atarken, bindirme veri yollarını belirlerken ve bir sonraki geçiş tipini seçerken güvenle çalışmaya izin veriyor. 

Sezgisel

Dokunmatik kontrol menüsü sayesinde operatörler menülerde dolaşmak zorunda kalmadan panel eşleştirme gibi işlevleri hızla ve kolayca kullanabiliyorlar. 

Güçlü yapım araçları

Dahili DashBoard bilgisayar TouchDrive ile diğer tüm aygıtlar arasında tam bütünleşme sağladığı için, tüm bir yapım denetlenebiliyor. Bu güçlü yüzeyde XPression grafikleri oynatılabiliyor, Tria+ klipleri başlatılabiliyor ve Ultris çapraz bağlantı geçişleri yapılabiliyor. 

Güvenli yatırım

TouchDrive, Carbonite Ultra, Carbonite Black ve Graphite sistemleriyle çalıştığı için hem günümüz hem de yarına dönük bir ses yatırımı. 

Her türlü yapım

TouchDrive ultra portatif TD1C’den zengin işlevli TD3S’e kadar çeşitli panel boyutlarında alınabildiği için, bütçeye ve yapım gereksinimlerine göre seçim yapılabiliyor. 

Tanıdık

Birçok yeniliğine ve gelişmesine rağmen bir Carbonite veya Carbonite Black paneli üzerinde çalışmış kişiler TouchDrive’ı çok tanıdık bulacaklar. 

Dokunma hareketleri

Seçilen menüler dokunma hareketleriyle tamamlanıyor. Örneğin farklı geçiş paternlerini görmek için ekrana vuruluyor, ardından istenen paterni seçmek için dokunuluyor. 

TouchMap

Veri yolu haritaları çok kolay yaratılabiliyor. Bir çapraz bağlantı butonu seçiliyor, bir Source Group açmak için dokunuluyor ve dokunmatik ekranda kaynak seçiliyor.

DashBoard

TouchDrive, panelinde bir DashBoard bilgisayar olan ilk Carbonite denetim yüzeyi. Ross Video’nun 15.6 inç dokunmatik ekranı veya standart bir monitör kullanılarak DashBoard operasyonları kolayca kullanılabiliyor.

Bellek görüntüleme

Sadece numaralar yerine açıklayıcı bellek adları geliyor. ME/MiniME/Canvas seçimi gibi bir özellikler listesi eklenerek, karmaşık yapımları bile güvenle yönetmek için bilgiler istenen dokunmatik ekranda gösterilebiliyor. 

Menü etkileşimi

TouchDrive anahtarlama cihazıyla etkileşim için çeşitli yollar sunuyor. Otomatik takipli 2 satır menü gösterimleri, dokunmatik ekranlardan görsel panel geribildirimleri, DashBoard otomatik görevlendirme ve kombinasyonlar, seçenekler arasında.

Net görsel işaretler

Zengin renkler, net yazı ve dokunmatik ekranların kombinasyonlarıyla ilgili bilgiler sağlanıyor. TouchDrive panel kullanıldığı sürece IPS LCD dokunmatik ekranlar çok şık görünecekler. 


Ürün TouchDrive Yapım Anahtarlama Panelleri

Marka Ross Video

Firma Aviteng

Telefon 0212 549 99 92

Web www.aviteng.com